Technopat en kötü kargo firmasını seçiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M. 2 Ssd almıştım. Kargoda kırılabilir ibaresi olduğu halde ürünün üzerine basılmıştı.

Açıkçası en iyisi UPS hem kargonuzu çok düzenli taşıyorlar hemde çok hızlı. Kulakığımın bozulması üzerine garsntiyi aradık yeni bir tane göndereceklerini söylediler. Yurt dışından buraya 4 günde geldi.

MNG bence kargomu dağıtıma çıkarıp yağmur yağıyor diye geri şubeye götürüp bide mesaj çekiyorlar evde yoktunuz diye iki gün sonrada kötü hava şartları nedeniyle getiremedik siz alcaksınız diye mesaj çekiyorlar sanki yağmuru ben yağdırdım bana yakın olan şubeye değilde taaaa sanayi sitesinin ordaki şubeye götürmüşler daşdaş geçer gibi MNG en kötüsü bence sürat dahada kötü olabilir ama süratten bişey almadıgım için bilemiycem.

En kötüsü tabiki ptt sormanız ayıp. En iyisi de kral ayakları öpülesi insanlar Ups kargo

N11'de bir satıcı da gördüm. Hoşuma gitti. Keşke diğer bütün satıcılar ve sitelerde de böyle olsa.

Eki Görüntüle 470681

Satıcı normalde N11'de kargo seçenekleri yok ama biz bu kargo sorunlarını bildiğimiz için sistemin açığından faydalanıp bu seçeneği müşterilere sunmak istedik demişler. Bir nevi ürün seçenekleri kısmını kargo firması seçeneği olarak değiştirmişler :)

Cidden, PTT Kargo berbatmış. Önceki perşembe sipariş verdim, PTT Kargo ile gönderildi, hala İstanbul'da gözüküyor. Hiç yenilemediklerini düşünüyorum. Oysa ki Yurtiçi Kargo'ya çarşamba günü kargom verildi, Cuma günü kargo bendeydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı