Technopat Erişimi Çok Yavaş

• Konuyu başlatan SunSet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 148
  • Görüntüleme 12B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğrudur Ben yapıyorum. Fakat dediğim gibi bi0s nicki ni talep ediyorum. Sonra aksine bir çok konuda bilgi ve yardımda dahi bulunabilirim.
Dostum, sen cidden bu yaptıklarından sonra bi0S nicki'nin sana geri verileceğini mi düşünüyorsun ? :D

Sitenin ziyaretçi sayısı ve genel olarak ibresi aşırı yükseliş gösterince genelde böyle durumlar yaşanıyor.

500K abone duyurduk, öncesinde de sektör içerisinde başka güzel gelişmeler duyurduk. Bunlar da elbette paylaştığımız dostlar haricinde de kulaktan kulağa gitti.

Tebrik edenler var, mutlu olduk, karşılıklı iyi dileklerde de bulunduk. Ama ticari rekabette kendisi dışındaki herkesten nefret edenler de var ne yazık ki. Müsait bir zamanda kafalarına TDK sözlüğü fırlatacağım.

Bu yüzden bu tarz bir veya seri saldırıları zaten bekliyorduk. Ancak beklememize karşın internette saldırmak çok kolay, savunmak zordur arkadaşlar.

Yavaşlık için kusura bakmayın. Geçici bir durum.

Sitenin ziyaretçi sayısı ve genel olarak ibresi aşırı yükseliş gösterince genelde böyle durumlar yaşanıyor.

500K abone duyurduk, öncesinde de sektör içerisinde başka güzel gelişmeler duyurduk. Bunlar da elbette paylaştığımız dostlar haricinde de kulaktan kulağa gitti.

Tebrik edenler var, mutlu olduk, karşılıklı iyi dileklerde de bulunduk. Ama ticari rekabette kendisi dışındaki herkesten nefret edenler de var ne yazık ki. Müsait bir zamanda kafalarına TDK sözlüğü fırlatacağım.

Bu yüzden bu tarz bir veya seri saldırıları zaten bekliyorduk. Ancak beklememize karşın internette saldırmak çok kolay, savunmak zordur arkadaşlar.

Yavaşlık için kusura bakmayın.
Ali abi çok kral adamsın seviyorum seni.

Bu karektersizler yüzünden insan bunalıyor hayattan, zaten canımız sıkkın kafamızı burda dağıtıyoruz bir de buna engel oluyorlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı