Technopat Eski Haline Dönsün Diyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Primci" yazmak hariç bir şey yazabiliyor musunuz merak ediyorum açıkçası.
İşi kendisinden biliyor tabii, başka bir şey yazacak perspektifi yok. :D İlk olarak ben senden daha bilgiliyim, senden daha çok görüşüm var dedi. Cevabı alınca konuyu egoya getiriyorsun diye beni suçladı oysa egoyu yapan o oldu. Şimdi çoğunlukla aynı fikirde diye bunu prim için kullanma amacıyla konu açtı, primcilere karşı cevap veren azınlıktakileri de primci olmakla suçluyor.

Daha önce de dedim ya, kendi olduğu şeyi kabul etmeyip başkalarını bununla suçlayanların yerine ben utanıyorum artık.

@CQBRAREİS Kralcılıkla hiç alakası yok, senin o her şeyi bildiğini sanan hemfikirin daha 3.5 yıldır bu gruplaşmalar yüzünden olan şeylerden haberi yok. Yönetime en sert giydiren çoğu zaman ben ve Jira oluyoruz, kimse yanımızda yer almıyordu. Şimdi ilk defa yönetimin doğru olanı yaptığını söylüyoruz.

Hocam bir okulda, sadece bir sınıfta akıllı tahtadan müzik dinleniyor diye tüm okulda akıllı tahtanın yasaklanması, kaldırılması size mantıklı geliyor mu?
Cevap gelmediğine göre "mantıksız" cevabını kabul ediyorum.

Forumdan alakasız:

Bir yanlışı gördüğü halde, ses çıkarmayıp hatta yanlışı destekleyenlerin; başına bir haksızlık veya yanlış geldiğinde tek yapacağı şey ağlayıp zırlamak olur. Çünkü ona göre önceden gördüğü yanlışlara karşı tepkiler "boş çaba" idi.

Herkese iyi geceler.

@CQBRAREİS Muharebe çıkmaması lazım böyle bir konuda, düzgünce tartışabilmeliyiz. Maalesef bazı arkadaşlar kendi görüşlerine katılmayanlara fazla sert davranıyorlar. Lütfen sakin olalım ve aramızda tartışmayalım. Bu bize bir şey kazandırmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı