Technopat eskiden daha eğlenceliydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha o konudan 1 gün geçmedi.
@hKimera Linkini de atayım ne olur ne olmaz.

Ama bir de abartılmayan yazım hataları oluyor onlara da ceza verilmeye başladı gecenler de onun yüzünden 1 hafta susturma yedim ve o günden sonra Technopat'a az girmeye başladım canımı sıktı bu olay.
-de/-da bağlacını ayrı yazsan, cümlede virgül kullanıp nokta ile bitirsen emin ol yazım kurallarından ceza yemezsin. Belki, birkaç ya da her şey gibi kelimeleri yanlış yazdığın için uyarı alırsın ama ona alışırsın zamanla. Bu forumun bana kattığı en iyi şey bu.

Mesela bu mesajında virgül kullansan iyi olurdu.
Steam'e girin ETS'ye tıklayın ayarlar simgesine tıklayıp özelliklere girin oradan yerel dosyalara girip oyun bütünlügünü dogrulaya tıklayın ve tekrar Truckers MP'ye girmeye calışın olursa cözüm diye işaretleyin.

Fark eder hocam çünkü bu forumu kirletiyorsunuz ve insanları soğutuyorsunuz.
Sevgili moderatörlerimiz bu konulara bir şey demiyorsa uzatmanın da bir anlamı yok. Ben en çok bu arkadaşın pişman olacağı zamanı merak ediyorum, o zaman gerçekten üzüleceğim onun adına. Umarım pişman olmazsın diyeceğim de ama o da sıkıntı.

-de/-da bağlacını ayrı yazsan, cümlede virgül kullanıp nokta ile bitirsen emin ol yazım kurallarından ceza yemezsin. Belki, birkaç ya da her şey gibi kelimeleri yanlış yazdığın için uyarı alırsın ama ona alışırsın zamanla. Bu forumun bana kattığı en iyi şey bu.
Sağ olun hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı