Technopat forumu hakkındaki görüşlerim

Ha! Bir de arada bir yerde şöyle bir şey okudum; "Konular kilitleniyor çünkü söyledikleri asılsız, yalan, kanıtlanamayacak ve zırva şeyler vs." Konuyu kitleyen bu yüzden değil mevzu daha fazla uzamasın diye kitliyor haberiniz olsun. Abdullah abi buraları okuyorsundur muhtemelen, yazdıklarımı okuyuverirsin. Ayrıca uzun zamandan beri takipçindim fakat çok bozdun be abi.

Forumumuz o kadar düzenli ve kurallıki banım yenim bitti yazmak için fırsat bekliyordum forumumu seviyorum insanıda gayet bilgili.

Ekran görüntüsü 2020-10-15 215921.png

Ya da boş verin gitsin, barıştan yana değil anlaşılan öyle bi' kinlenmiş. Ayrıca forumun sahibi bile Türkçe kurallarına uymuyor, kullanıcılarının Türkçe kurallarına uymamalarını eleştirmemiz doğru değil.

Eleman takmış bir Monster, JD ve Gamepower markalarının monitör benzerliğine. Kim ne dese " aha aynı tasarım aynı mal aynı şey. Dava açam da görün" gibi tuhaf, saçma kelimeler söylüyor. Burada da hakaret eden şahıslar bulunmakta. Ayrıca yazdıklarını anlamak için beynimi yerinden söküp okudum. Oldukça fevkalade Türkçe bilgisine sahipler. Kendi dilini konuşamayan adam kendine forum açmış, millete ahkam kesiyor.

Geri
Yukarı