Technopat forumu hakkındaki görüşlerim

Şu dolandırıcı bu adam diyen şahısa gıcık kaptım özellikle yani ne dolandırdığını görüyorda öyle bir mesaj atmış? Zaten Gamepower, James Donkey gibi markaları F/P ürünlerinden dolayı satın alıyoruz. Parası Olan Zaten ASUS, MSI monitör alır.
O forumdan birisi böyle yazmış, bırakın parası olmayanda almasın o markalardan bir şeyler. Çöpe gideceğine cebinde kalsın.
Ayrıca bugün birileri Instagram'dan DA yöneticisi tarafından engellendiğini söylemişti, o kişide hakaretler aldığını ve mahkemeye vereceğini söylüyor. Eğer hakaret ettiyseniz hakettiniz arkadaşlar, umarım adalet yerini bulur.

Da foruma kültürsüz diyorsunuz ama buradaki çoğu kişide senin gibi egolu ve saygısız.
DA Forumda sadece 1 saat dolaştım ve korsan konusunda kafayı yedim resmen korsan övüyorlar. Rampage PSU öneriyorlar falan... Kurallarınız çok kötü yazım yanlışı kuralı büyük nimet burada forumun düzenli kalmasını sağlıyor, modlar her mesajı dikkatle okuyor, gereksiz mesaj atmamamızı sağlıyorlar...

Şu an ben yurt dışındayım ver sorunsuz yazabildiğim tek forum Technopat. SDN forum yöneticilerine telegram ve forumda ne kadar yazdım ancak düzeldi. Fakat hala DA forum trafiği düzenleyememiş. Yabancı ülkeleri direkt blockliste almış. Her Refresh'te recaptha yapmaktan robot oldum. Orada soru sormak için o kadar uğraşacağıma rahatça burada konu açarım daha iyi.

1) Diğer forumlara karşı nefretimiz yok. Sadece da forum bizimle uğraştığı için onlara biraz var denebilir.

2) Bu forumu Türkiye'nin en iyi forumu sanmıyoruz. Çoğunluk böyle yani. En azından yazım kuralları var ve kitlesi biraz daha bilgili.

3) Eğer yaptıkları sistemler iyi olsaydı eleştiri yapmazdık. Adam Gamepower veya Power Boost kullanıyor buna eleştiri yapmayalım mı?

Da Forum'dan geldiğini bu kadar belli etme bari.

Bu konun altındaki konulara bak anlarsın o sevdiğin forumununu.

7BB6A41C-488C-47F3-BAF5-74B62D6AA9C5.jpeg

Malzeme arıyor herhalde. :D

Yanlışı belirtmek ne zamandır düşmanlık oluyor?

Attığın konuya örnek olması gerekirse; GamePower markasını alıp kendin kullanır mısın ya da başkalarına önerir misin?

Geri
Yukarı