Technopat hakkında görüşlerim

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
ilk olarak belirtmeliyim ki cidden bir sitenin bana bir şeyler katabileceğini hiç düşünmezdim. Ancak bu platformda ciddi anlamda kendime teknik bilgi olarak çok şey kattığıma inanıyorum, ayrıca cidden bir bilginin gerçek olup olmadığını ya da birisi bir şey sorduğunda onun içinde araştırıp yardım etmenin ve takdir edilmenin ne kadar güzel hissettirdiğini fark ettim :D. Yani daha bilgisayarın hangi parçasının ne işe yaradığını bile adam akıllı (buradan linç yemek istemiyorum tabir böyle) bilmezken şimdi fiyata göre F/P bir sistem toplayıp hangi parçanın daha iyi olacağı kıyasına çok rahat bir şekilde bile girebiliyorum, bilgisayar parçalarının ne işlere yaradığının farkındayım ve dahası. Ve sona gelirsek bu platformda gecenin bir yarısı yazdığım konuları cevaplayan cidden meraklı ve yardım sever insanlara, küfür ve benzeri kötü içerikler olmadan yaptıkları yazışmalara ve bunları denetleyen moderatörlere en sonunda ise siteyi kuran insanlara cidden çok teşekkür ederim. Hepiniz çok güzel bir şekilde sorunların çözülmesine, fikir alışverişlerine yardım ediyorsunuz. Şunu belirtmeliyim ki kesinlikle dünya çapında popüler olan birçok platformdan (bunu tüm içtenliğimle söylemekteyim) çok daha iyi ve yararlı bir platform burası elinize sağlık :D.
Bunlar tamamen içten ve samimi düşüncelerim siz de ne düşündüğünüzü yazabilirsiniz isterseniz.

Evet gercekten buradaki insanlar bilgili ve burasi gercekten guzel bir yer ve kurallar cok yerinde arkadasim sozlerin icin tesekkur ederim kac yere girdim onceden facebook'tan falan gruplara cok seviyesiz kufurbaz insanlar doluydu ama bura gercekten ne dedigini bilen bilgi sahibi insanlarla seviyeli insanlarla dolu yani uzun lafin kisasi gencler ben aradigimi burda buldum😀

Geri
Yukarı