Technopat Gececi Tayfa l muhabbet

İyi değil gibi aile sorunlarından maddi sıkıntılara kadar her şey var okulda cabası. Çalışıyorum sanayide aldığım para para değil. Çalışınca okul derslerine falan giremeyeceğim zaten sınavlardan nefret ediyorum üstüne kalırım. Aile desen evde bir kulaklığımız vardı onu bile yok etmişler siz düşünün yani.
Dostum sanayide nerede çalışıyorsun ? Ben de kaportacıdaydım.

Akbaba İsmet'i tanıyan var mı?
Onun adı Sabri miymiş. :D
KPSS'ye başlayabileceğim sonunda, borçları kapattım.
Ah be hayat, başarılar kardeşim. Umarım istediğin puanı alır ve istediğini işe girebilirsin.
İyi değil gibi aile sorunlarından maddi sıkıntılara kadar her şey var okulda cabası. Çalışıyorum sanayide aldığım para para değil. Çalışınca okul derslerine falan giremeyeceğim zaten sınavlardan nefret ediyorum üstüne kalırım. Aile desen evde bir kulaklığımız vardı onu bile yok etmişler siz düşünün yani.
Biz de derdimiz var sanıyoruz, evde oyun kaybedip sinirleniyoruz. Gerçek hayat maalesef bu. Umarım her şey düzelir dostum.

Dostum sanayide nerede çalışıyorsun ? Ben de kaportacıdaydım.
Lastik. Benle karşılaşma ihtimaliniz yok osmaniye de yaşıyorum. İşi bıraktım yazılılar olacak diye geri başlamayı düşünüyorum 15 yaşında eziyet haftalık 200 TL için yapmadığım şey kalmıyor.
Onun adı Sabri miymiş. :D

Ah be hayat, başarılar kardeşim. Umarım istediğin puanı alır ve istediğini işe girebilirsin.

Biz de derdimiz var sanıyoruz, evde oyun kaybedip sinirleniyoruz. Gerçek hayat maalesef bu. Umarım her şey düzelir dostum.
Umarım olur. Böyle acındırma paketi gibi oldu biraz ama canımı sıkmaya başladı dedim bir konuşalım:)

Lastik. Benle karşılaşma ihtimaliniz yok osmaniye de yaşıyorum. İşi bıraktım yazılılar olacak diye geri başlamayı düşünüyorum 15 yaşında eziyet haftalık 200 TL için yapmadığım şey kalmıyor.

Umarım olur. Böyle acındırma paketi gibi oldu biraz ama canımı sıkmaya başladı dedim bir konuşalım:)
Biliyorum ama amacın zanaat öğrenmek değilse boşuna neden kendini yoruyorsun ? Bir kafede çalışsan senin için daha uygun olur, zaten artık çoğu yer de sigorta vermediği için sıcak bakıyor. 200₺ verirler mi emin değilim ama çektiğin eziyeti bizzat bildiğim için kesinlikle değecektir. Eğer ilerde sanayide iş yapmayacaksan cidden boşuna zaman kaydediyorsun.
As.

Hocam umarım kısa süre de sorununuz geçer. Sizi anlıyorum çünkü bunda 2 sene önce babamla inşata gidiyordum. (Ki babamla gittiğim için para almazdım) ama yazılım ile uğraşmaya başladım. Çevreme PC topladım, site kurdum, sistem sorunlarını çözdüm ve artık gitmedim inşaatlara. Size önerim eğer işten memnun değilseniz. Acil olarak kendinizi başka alanda geliştirerek işten kurtulmak.
Aleyküm selam

Yeni konular

Geri
Yukarı