Technopat güzel forum ama

Technopat güzel forum ama korsana destek yok. Destek olmasın zaten ama kısıtlanması da garip. Bir oyunun 60 dolar olmasıyla paran yoksa oynama ya da indirim bekle diyen kullanıcılarının ülkenin %52 kısmından olduğunu düşünmeye başladım. Bu bizim sorunumuz değil diyecek olanlar için kendilerine geçim derdi olmayan konforlu yaşamlarında keyifler diliyorum.

Evindeki buzdolabı dahi boş olup hala indirim bekle diye yağlı ve kırık klavyesiyle yazmaktan hiç ödün vermez. Tabii ki %52'nin içinde olacak.

Daha çok yeniyim. Belki o yüzden olabilir. Bilmiyorum ama, burası insanların vakit geçirip eğlendiği bir yer. En azından benim için öyle. Sanki çok büyük bir şey yönetiliyor gibi, en ufak şeylere uyarı verilmesi can sıkıcı olabiliyor. Bunları yazarken bile banlanırım diye düşünmüyor değilim. Böylesi kaliteli bir ortam biraz daha esnek olsa on numara olabilir. Şahsi görüşüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat güzel forum ama korsana destek yok. Destek olmasın zaten ama kısıtlanması da garip. Bir oyunun 60 dolar olmasıyla paran yoksa oynama ya da indirim bekle diyen kullanıcılarının ülkenin %52 kısmından olduğunu düşünmeye başladım. Bu bizim sorunumuz değil diyecek olanlar için kendilerine geçim derdi olmayan konforlu yaşamlarında keyifler diliyorum.

Technopat güzel forum da, bazen moderatörler sinir bozucu oluyor. :D

Technopat güzel forum ama.
Adminler bilip bilmeden her şeye yanlış bilgi deyip ban atıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Link yine yasak diyor hocam. 35 dolar üstü oyunlar burada paylaşılabilecek mi anlamadım.

Bir oyun başlatıyorum. Buraya cevap yazan herkesin Technopat güzel forum ama... İle başlayan bir cümle yazmanızı istiyorum.

Technopat güzel forum ama
Bazı üyelerin ekran kartları o kadar iyi ki Bilgisayar markası zannediyorum. 🤣
Technopat güzel forum ama bilgisayarınızı formatlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı