Technopat İncelemelerine Üyelerin Katkısı

REOAz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, hepimizin bildiği gibi Recep ve Ali abi sadece satın aldıkları veya markalar tarafından gönderilen ürünleri inceliyebiliyorlar fakat piyasada incelenen ürünlerin dışında yüzlerce ürün var ve bu konuya üyelerin yardım etmesi gerektiğini düşüyürum. Mesela şu anda elimde MSI Z170A Krait Gaming model anakart var ve biliyorum bu anakartı almak isteyen kullanıcılar var. Sizce kullanıcılar bu ürünleri Recep ve Ali abiye gönderse ve onlar incelemelerini yapsa nasıl olur? Tamamen gönüllüğe dayanan bir şey aslında bunu yaparak Recep ve Ali gibi bizde kullanıcılara dolaylı yoldan yardımcı olmuş oluyoruz. Bu konu hakkında var olan bir şey veya bir çalışma var mı bilmiyorum ve bulamadım bu konu hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi fikir, tabi zaman ve yoğunluk konusunda @Recep Baltaş ve @Ali Güngör en iyi cevabı verecektir.

Yoğunluğu yönetmenin en basit yolu bence bir mail adresi oluşturup yollamak isteyen arkadaşlardan mail istemek. Yollayacakları ürünün marka modelini yazarak mail atarlar @Recep Baltaş ve @Ali Güngör uygun görürse maile kargolanacak adresi vererek ürünleri teslim alıp inceleyebilirler. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Çok zor... Onca kişinin donanımını inceleyecek zamanı bulabileceklerini sanmıyorum. Ha, belki arada bazı kullanıcıların donanımını alıp inceleyebilirler, ancak böyle bir durumda donanımına inceleme yaptıramayan alınmaz mı? Alınır elbet (n)

Ben daha önce espri amacli incelemeleri icin BIOS SPEAKER gönderecektim, hatta blog'da bunun icin konu actim...
Birakin incelemeyi konumu sildiler... :)

Motherboard-case-speaker-buzzer-bios-beeps-altavoz-placa-base.JPG

Herseyin incigini boncugunu saatlerce konusabiliyor Technopat... (Zaten en sevdigim detayli incelemeleri.)
Acaba böylesine basit bir sey icin kac saat konusacaklar diye merak etmistim zamaninda... :)

Yorumlarınız için teşekkür ederim, zaten her ürünün incelenmesi gibi bir düşüncem yok ilgi görüp merak edilen fakat ellerine geçmeyen incelemek istedikleri ürünlere onay verebilirler, her isteyenin ürününü incelemeyezler zaten. Ürünü incelenmeyeninde üzüleceğini düşünmüyorum neden üzülsün. Kargo ve inceleme sırasında oluşabilecek sorunlar buna engel olabilir fakat eğer böyle birşey olursa ben oluşabilecek tüm sorunları göze alıp sorumluluğuda üstüme alıp yinede ürün yollayabilirim. Bence tek sorun bu işlerle uğraşacak bir kişi veya ayrılması gereken zaman.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı