Technopat'taki üyelerin seçici olması

Şahıs bir mesaj yazıyor 7xxx mesajı, 9xxx beğenisi (örnek). Yazdığı çözüm önerisi kesin olmamasına rağmen diğerleri de şunu yapıyor: "şahısın yazdığı mesaj" + (sonuna) bunu yapın düzelecektir.

Nisan'dan beri buradayım şu olayı 3-5 kez ancak görmüşümdür.

Cidden bu duruma çok üzülüyorum, bu konuda.
Bir insanın mesaj sayısına, beğenisine göre yorum yapılması zoruma gidiyor.
Bugün arkadaşımla beraber inceledik teker teker, her konuda değil ama %65 gibi bir oranla bu dediğim oluyor.

Şahıs bir mesaj yazıyor 7xxx mesajı, 9xxx beğenisi (örnek). Yazdığı çözüm önerisi kesin olmamasına rağmen diğerleri de şunu yapıyor: "şahısın yazdığı mesaj" + (sonuna) bunu yapın düzelecektir. (şimdi yanlış anlamamanız adına şunu belirteyim: Alıntı butonu ile yapılıyor işlem.)
Ama dediği çözüm işe yaramıyor.

Tamam beğenebilir bunda suç bulmuyorum; ama bazı konularda aynı mesajı daha önce yazmış birisi, daha az beğeni alıyor.

Kanıt isteyen arkadaşlar olursa örnek vermeyeceğim ufak araştırmayla bulabilirsiniz.

Lütfen arkadaşlar seçici olmayın.
Mükkemmel oldu bence bu beğeni sayısının gitmesi. Yeni fark ettim bende.

Bugünden öncesinde siz de güzel beğeni kasıyordunuz.
:D Gereksiz mesaj diye bir ceza olmasa tek atacağım şey gülücük olurdu. Zaten denilen şeyleri yapan kişiler ceza aldı.

Moderatörler ile konu konuşuldu ve en azından bir karar oluştu iki tarafın da aklında. Ne olduğunu bilmeden saçma suçmalarda bulunmaktan vazgeçin.

Hocam bu kadar takmayın bence ya. Ona fazla değer verir sana vermez ne olacak? Dünyanın sonu değil ya. O beğeni yağdırdığı kişi onu tanımıyor. Beğeni yağdıran kişi beğeni yağdırdığı kişiyi tanımıyor. Amacınız beğeni kasmak olmasın şu forumda. Yardımcı olmak veya yardım almak olsun. Güzelce kardeş kardeş geçinelim ya.

Hocam bu kadar takmayın bence ya. Ona fazla değer verir sana vermez ne olacak? Dünyanın sonu değil ya. O beğeni yağdırdığı kişi onu tanımıyor. Beğeni yağdıran kişi beğeni yağdırdığı kişiyi tanımıyor. Amacınız beğeni kasmak olmasın şu forumda. Yardımcı olmak veya yardım almak olsun. Güzelce kardeş kardeş geçinelim ya.
Konu beğeni değildi.
Konu : ''mesajı/beğenisi fazla olan üye her zaman haklıdır'' anlayışı.

Ayrıca haklısınız hocam.

:D Gereksiz mesaj diye bir ceza olmasa tek atacağım şey gülücük olurdu. Zaten denilen şeyleri yapan kişiler ceza aldı.

Moderatörler ile konu konuşuldu ve en azından bir karar oluştu iki tarafın da aklında. Ne olduğunu bilmeden saçma suçmalarda bulunmaktan vazgeçin.
Beğeni kısmının kalmasına karşı olan, dc gruplarının varlığını itiraz eden, beğeniye göre muamele olayını savunan tek kişi sizsiniz. Çok dikkat çekiyorsunuz. Yapmayın.

Geri
Yukarı