Technopat'taki üyelerin seçici olması

Beğeniler kaldırıldı ve artık görmek için profile gitmemiz gerekiyor. Bazı arkadaşlar profillerini geri açmak zorunda kalacaklar. Neyse ki böyle bir derdim yok.
Profil dahil hiçbir yerde gözükmüyor artık. Beğeni istatikleri rafa kaldırıldı ve bunun için kasanlar eminim ki sağlam kudurmuştur :D

Yaptığım rehberlikte aynı like'ı almış, umursamıyorum ama emeğe saygısızlık yemin ederim.
O kişiden nefret etmiyorum, adını vermeyeceğim ama sadece söylüyorum. Şimdi herkes yüksek "mesajlı" kişiye tapıyor.
2.PNG

Beğeninin kaldırıldığını biliyorsanız neden hala ısrarla üzerine gereğinden fazla konuşulmuş meseleyi tekrar gündeme getiriyorsunuz?

Yaptığım rehberlikte aynı like'ı almış, umursamıyorum ama emeğe saygısızlık yemin ederim.
O kişiden nefret etmiyorum, adını vermeyeceğim ama sadece söylüyorum. Şimdi herkes yüksek "mesajlı" kişiye tapıyor.
Eki Görüntüle 848255
O kişi benim sanırım :).

Neyse ne arkadaşlar. Bizlere yakışmaz böyle şeyler yapmak. Bundan sonra forumu güzel kullanalım. Bilgiyi sorgulayalım karşımızda ki forumun köklü kişiliklerinden birisi kişi olsa bile. Bir hata yaptığımızda birbirimizi bilgilendirelim. Pandemi döneminde forum gerçekten kalite olarak düştü ama bu kaliteyi hep beraber artırabiliriz yeniden!

Gigapat'tan Hectopat olduk. 😀 Şaka bir yana beğenilerin gitmesi iyi olmuş. Sürü pisikolojisi. Aynı şey moderatörlere karşı da var. Moderatör yazdı diye 30-40 beğeni alabiliyor bazen.

Şşşşşşşşşşş. Sessiz.
Evet, ama sana hakaret olarak söylemiyorum, sadece örnek verdim.
NVIDIA ve AMD fanboyu değilim ama NVIDIA'yı üstün görüyorsun diye herkes sana like atmış.
Haklısınız hocam. O kadar uğraşıp rehber hazırlamışsınız. Bir NVIDIA fanboyu gelip 2 cümle yazıp daha fazla reaksiyon almış. Keşke yazmasaydım 😅 .

Haklısınız hocam. O kadar uğraşıp rehber hazırlamışsınız. Bir NVIDIA fanboyu gelip 2 cümle yazıp daha fazla reaksiyon almış. Keşke yazmasaydım 😅.

Yanlış anlamayın, yazan kişileri görünce mutlu oluyorum. Like umrumda değil ama uğraştım yine de birkaç kişi gördüm, zaten rehberlik eğlenceli. İsterse 1000 like alsın yazan kişi, bende 1 like alayım, bir şey fark etmez, sadece örnek verdim konu sahibine.

Geri
Yukarı