Technopat kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Katıldığın için teşekkür ederim. Twitter'da trollük yapıp hapsi boyluyorlar. Sonra "SiLiVrİ sOğUk" diyorlar.
Son zamanlarda aktroller de çoğaldı üzülerek söylüyorum. Geçen bu heriflerin birisinin yüzünden ban yedim, özellikle moderatöre yazmama rağmen, cidden bu forumda moderatörlerin de hakkıyla iş yapmadığına kanaat getirdim artık. Ülkenin belası olan bu heriflerin söyledikleri suç değil, benim tepki göstermem suç zaten. Adam galaksi liderini savunuyor, deprem haberinin olduğu şeyde, ben de çok cahilsin dediğim için (sürprizbozanda da belirttim üstüne basa basa, bu adamların ne olduğu konusunda ama nafile) ban yedim. Sırf lazım olduğu için bu forumdayım, yoksa bunların dilediği gibi at koşturmalarından bıktım. SJW kitlesinden farkı yok burdakilerin çoğunun. (forumdaki malum kitleyi diyorum)

Son zamanlarda aktroller de çoğaldı üzülerek söylüyorum. Geçen bu heriflerin birisinin yüzünden ban yedim, özellikle moderatöre yazmama rağmen, cidden bu forumda moderatörlerin de hakkıyla iş yapmadığına kanaat getirdim artık. Ülkenin belası olan bu heriflerin söyledikleri suç değil, benim tepki göstermem suç zaten. Adam galaksi liderini savunuyor, deprem haberinin olduğu şeyde, ben de çok cahilsin dediğim için (sürprizbozanda da belirttim üstüne basa basa, bu adamların ne olduğu konusunda ama nafile) ban yedim. Sırf lazım olduğu için bu forumdayım, yoksa bunların dilediği gibi at koşturmalarından bıktım. Sjw kitlesinden farkı yok buradakilerin çoğunun. (forumdaki malum kitleyi diyorum)

SJW'lileri Technopat'dan keşke sürgün etsek. AKTroll ve OKTrollleride.

AKTroll = AKP fanboy, OKTroll = CHP taraftarı SJW.

AKTroll = AKP fanboy, OKTroll = CHP taraftarı SJW.
Diyorum ya halkımızın hangi kötü özellikleri varsa burada da var. Fanboy'undan toksiğine kadar, o kadar cahiliz ki milletçe ve insanlar cahillikleriyle mutlular. Her şeyi bilmediğimizi anlasak cahillikten kurtulacağız ama halkımızın büyük çoğunluğu bundan bihaber.

Öncelikle, Technopat'ta 2-3 yıl bulunan biri olarak;
Technopat, genelde diğer forum sitelerinde katı kuralları olduğu için dalga geçilen bir sitedir. Fakat bu katı kurallar disiplini en iyi şekilde sağlıyor. Bu konuda sıkıntınız olmasın. Yaş kitlesi olarak 16-24 yaş arası denebilir bence. Yine diğer forumlara göre olgun bir kitle, dolayısı ile deneyimli bir kitle bulunmaktadır. Bana göre Türkiye'deki en düzenli teknoloji forumudur.
İlk olarak o kurallar öyle bir şey sağlamıyor. Bu kuralların bulunmayıp, buradan daha yüksek yaş kitleli ve saygın ortam gördüm. (penisci tayfadan bahsediyordum, onlar gittiği için mutluyum). Buraya sadece konularda yardımcı olmak ya da oyunlardan öneri almak için girilir bence. Yaş kitlesi de küçük olduğu için kişisel fikirlerin genelde bulunmayan insanlar var. O yüzden sıkıntı çekebiliyorsunuz. Seviyor muyum? En sevdiğim forumlardan.

Sanırım 5 sene olmuş, vay be.
O zamandan beri şunu fark ettim zamanla kullanıcı kitlesi çok değişti, özellikle benim forumlara yazmaya başladığım dönem koskoca adamlar yazıyordu forumda şu anda ise lise ağırlıklı bir yaş grubuna kaydı. Ortaokullu arkadaşlarımız da yok değil.
Yaş kitlesinin özellikle karantina döneminde ve karantina sonraki düşüşü içerik üretiminin azalmasına sebep oldu, Sizi bilmem de ben Possible Turco'yu özledim:D
Yönetim de çok değişti, eskiden daha sıkıydılar bir ara nefes alınca ban yeniyordu. Şu anda özellikle üzüldüğüm yazım konusu çok dikkate alınmıyor, yeni konular listesindeki yazıların yarısını anlayamadan kapatıyorum :/
Linux tarafından çok kişi ayrıldı, özlediğim kişiler var.

Pandemiden sonra kalitesi ve yaş ortalaması fena düşmüştü ama okullar bir kez açılınca düzelmeye başladı, şu an iyi diyebilirim.

Sanırım 5 sene olmuş, vay be.
O zamandan beri şunu fark ettim zamanla kullanıcı kitlesi çok değişti, özellikle benim forumlara yazmaya başladığım dönem koskoca adamlar yazıyordu forumda şu anda ise lise ağırlıklı bir yaş grubuna kaydı. Ortaokullu arkadaşlarımız da yok değil.
Yaş kitlesinin özellikle karantina döneminde ve karantina sonraki düşüşü içerik üretiminin azalmasına sebep oldu, Sizi bilmem de ben Possible Turco'yu özledim:D
Yönetim de çok değişti, eskiden daha sıkıydılar bir ara nefes alınca ban yeniyordu. Şu anda özellikle üzüldüğüm yazım konusu çok dikkate alınmıyor, yeni konular listesindeki yazıların yarısını anlayamadan kapatıyorum :/
Linux tarafından çok kişi ayrıldı, özlediğim kişiler var.
Şimdi bazen moderatörler bizim konu başlıklarımızı düzeltirken yazım yanlışı yapıyorlar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı