Technopat kullanıcıların favori virüs programları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Avast kullanıyorum, daha önce Avira kullandım, ama sürekli pro sürüme yükseltin mesajları geldiği için sildim. Favorim değil ama bedava olduğu için kullanıyorum. Paralı bir AV alacak olsaydım Norton alırdım.

Burada gerekli açıklamamı yapmışım, cevap bile verememişsin hala konuşuyorsun. @ahmetoz37

İlk olarak cevap mesajını 24 temmuz da yazmışsınız ben onu gördüğümde yaklaşık konu üzerinden 1 hafta kadar geçmişti ve yeni mesaj yoktu. Konuyu tekrar açmak istememiştim ama madem güncel yorumlar var. Savunmamı yapayım.

Neden sosyalde dile getirmemek gerekir. Korsan oyun mu indiriyorsunuz?

Bakın ben burada ne demişim. Sanki sana "korsan kullandın git bu forumdan" demişim gibi cevapladın. Ancak ben burada sana bir soru sordum hatta devamına bakacak olursan öneri bile yaptım. Sen diyebilirdin ki "ben kullanmıyorum ancak kullananlara virüs programı önerdim" desen olaysız ayrılacaktık.

Ama eğer korsan oyun veya dizi, filmi torrent yoluyla indiren ve söylemeye çekinen arkadaşlarımız varsa bir ücretli antivirüs programı kurup dikkatli olunmasını söylüyorum.
Bunu da yapmamam gerekir ama herkese sırtımızı dönecek değiliz ya.

Oyunlar, filmler için ne emekler veriliyor. Biriside geliyor oturduğu yerden o kadar emek harcayanların emeklerini, uğraşlarını çalıp gidiyor bu şahıslara yardım etmek hiç etik bir davranış değil. Parası yoksa almasın kardeşim. Sonuçta bu bir ekmek, su değil.

Bu tartışmayı da daha fazla uzatmayalim. İyi sosyaller...

Ben kullanmıyorum nedenini bende bilmiyorum, Windows Güvelik Duvarı dahi kapalı uzun süredir ama bir sıkıntı yaşamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı