Technopat kullanıcıların favori virüs programları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yıllardır hiç bir virüs programı kullanmadım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. Girdiğiniz ve tıkladığınız şeylere dikkat etmek yeterli diye düşünüyorum.

Eskiden, 12-13 yaşımda DonanımHaber' in forumunda sık sık bu tür konulara bakardım. Ace 2 telefonuma 2 tane antivirüs yükleyip çılgınlıklar yapardık bir arkadaşım ile :D
Şu anda nedense hiç ilgimi çekmiyor.
Ha bende Kaspersky Free kullanıyorum. Favorim mi, bilemem ama ücretsizler arasında iyi.

Ücretsiz alternatifler Bitdefender Free ve Kaspersky Free. Zaten AV dünyasında iki firmayı tek geçerim, gerisi hikayedir.

Ama uzunca bir zamandır Windows Defender kullanıyorum, bi' kötülüğünü görmedim şimdiye kadar. Zaten tecrübeli olduğum için kolay kolay virüs yemiyorum.

Neden sosyalde dile getirmemek gerekir. Korsan oyun mu indiriyorsunuz? Korsan oyun indirmek için virüs programı satın almak yerine, Defender'la yetinip orjinal oyun almak daha mantıklı değil mi?

Şunu o kafanıza sokun artık. Torrent yasaldır. Torrent üzerinden korsan içerik paylaşmak yasal değildir. Linux dağıtımları bile torrent üzerinden yapılıyor.

Şunu o kafanıza sokun artık. Torrent yasaldır. Torrent üzerinden korsan içerik paylaşmak yasal değildir. Linux dağıtımları bile torrent üzerinden yapılıyor.
Bunu bende biliyorum. Ancak arkadaş diyor ki "sosyalde dile getirmemek gerekir". Torrent zaten yasal, demek ki yasal olmayan şeyler (korsan vb.) indiriyor ki sosyalde dile getirmemek gerekir diyor.

Aşağıdaki yazımdan da görebileceğin üzere, ikinci cümlemde açıklamamı yapmışım.
Bu mesajımda dile getirmemek gerekir diye forumumuzda korsana destek verilmediğini belirttim. Ama eğer korsan oyun veya dizi, filmi torrent yoluyla indiren ve söylemeye çekinen arkadaşlarımız varsa bir ücretli antivirüs programı kurup dikkatli olunmasını söylüyorum.
Bunu da yapmamam gerekir ama herkese sırtımızı dönecek değiliz ya.
Ama bu mesajımı nasıl da evirip çevirip benim korsan oyun indirdiğime çekebildiğinizi anlamadım doğrusu.
Dilerseniz, imzamda yer alan Steam sayfama bakıp sahip olduğum oyunlara bakabilirsiniz.
Saygılarımla.
Burada gerekli açıklamamı yapmışım, cevap bile verememişsin hala konuşuyorsun. @ahmetoz37

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı