Technopat kuralları katı mı?

Kurallar katı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    104
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu forumda vakit geçirmek, insanlara yardım etmek hoşuma gidiyor açıkçası. Yazım konusunda biraz daha hafif veya anlayışlı davranırsanız coğu sorun çözülür gibi. :)
Katılım tarihi 1-3 yılı geçmiş ve belli sayıda mesaj (1000) atmış okurumuza yazım ve Türkçe kuralları konusunda esneklik sağlıyoruz. Merak etmeyiniz.

Bazen burayı karakol sanıyorum mesela yazım yanlışı ifade reklam içerikli mesajlar hapis gibi. Sosyal kuralları hafifletilmeli.
Kardeşim cümlelere büyük harf ile başlanır. -de -da ayrı yazılır. Nokta ile virgüle dikkat edilir. Bunları Türk olup da yapamıyorsan zaten sorun baştan sende.

Destek sisteminden açarsanız iyi olur. Kapsamlı bir inceleme yaparız. Ki bunu ben demeden önce senin çok iyi biliyor olman lazımdı da beni konuların altında yakalamayı seviyorsun belli ki. Seviyorum seni Max, rica ederim. 🥰
Seviyorum hocam, yalan yok. Özellikle kayıtsız kalmanızı da seviyorum genel gidişattan.

Doğrudan üye-yönetici teması gerçekleşmişken beni destek sistemine yönlendirmeniz de yanlış bu arada. Ama neyse diyelim, biz vazifemizi yapalım. Sağ olun.

Yeri gelince 1 gün yediğin de oluyor. Sen şükret ki eski moderatör ekibi yok. Ayrıca bu dediğim kuralları da zaten yap bir zahmet.

Kurallara uysam da PES 11 hakkında konu açamıyorum ona ne dersin korsan oyunlara satışı olmadıkça izin veriliyor ama konu açamıyorum Technopat Sosyal kuralları katı anla.

Kurallara uysam da PES 11 hakkında konu açamıyorum ona ne dersin korsan oyunlara satışı olmadıkça izin veriliyor ama konu açamıyorum Technopat Sosyal kuralları katı anla.
Eminim bir sebebi vardır. Çünkü diğer konulara bir şey denmiyor. Halihazırda burada da yetkililer varken durumu bildirebilirsin. Onun dışında Technopat kuralları gayet yerinde.

Hocam bu üyeler herhalde iki günde bir giriyor sizin 7 gün yediğiniz banı hatırlıyorum gerçekten kurallar hafifletilmeli.
Ne için 7 gün ban yediniz acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı