Technopat logo tasarımı çalışması

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Eskiden yapmıştım bu logoyu, Technopat'la ilgili bir ilişki kurabilirsem bunun üzerinden gideceğim.

A5562F71-F58E-4A03-97AA-F1DADD284DDF.jpg

Bugün tamamladım, umarım beğenmişsinizdir. Eğer Recep abi beğenirse mailden güzelce tüm versiyonlarını atarım.

Logo;

81B6BDC0-DA32-4B72-99B9-36141B84619A.jpeg

@Linux Aliskanligi @Leon Dayı @veiron

Son düzenleme:
Dışarıdan bakan biri olarak yorumumu söylemek istiyorum, okunuşu zor duruyor. İnsanlar "sol üst" -> "sol alt" -> "sağ" olarak okumak yerine "sol üst" -> "sağ" -> "sol alt" olarak okur. Yani bu logoyu Technopat yerine TecPatThno şeklinde okumak mümkün -ki Technopat ismini daha önce duymasam eminim ki bu logoyu öyle okurdum-

iPad düzeldi, sonunda başardım evet.

Dışarıdan bakan biri olarak yorumumu söylemek istiyorum, okunuşu zor duruyor. İnsanlar "sol üst" -> "sol alt" -> "sağ" olarak okumak yerine "sol üst" -> "sağ" -> "sol alt" olarak okur. Yani bu logoyu Technopat yerine TecPatThno şeklinde okumak mümkün -ki Technopat ismini daha önce duymasam eminim ki bu logoyu öyle okurdum-

Nasıl düzenlemeliyim sizce, Simgeyi ön planda tutsam daha mı iyi?

@Recep Baltaş

Rahatsız ediyorum fakat sizinde fikrinizi almam lazım, daha önümde çok uzun bir yol var ve kendimi geliştirmek istiyorum.

Technopat'ı ilk kez duyan için okuması zor olacaktır bence "pat"ın rengini biraz daha koyu bir ton kullanabilirsiniz veya Techno'yu azıcık daha açık renk yaparsanız anlaşılması daha kolay olacaktır.

Şahsi görüşüm.

Geri
Yukarı