Logo tasarımı

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Bu logoyu telefon üzerinden ve ilk kez olarak bir logo tasarımı yapıyorum. İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. Aklımda şu anlık birkaç eksiklik var ama sizin de görüşlerinizi almak isterim. Teşekkürler.

IMG_20220708_190108.jpg

Bu logoyu telefon üzerinden ve ilk kez olarak bir logo tasarımı yapıyorum. İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. Aklımda şu anlık birkaç eksiklik var ama sizin de görüşlerinizi almak isterim. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1445391
Güzrl olmuş fakat gözüm bir yerden ısırıyor.

Eki Görüntüle 1445391
Font değiştirilmeli, yıldıza yaptığınız 3 boyut çok kötü olmuş. (Nedense yıldızlar çok pixel -_-)

Eki Görüntüle 1445391

Telefondan yaptığın için çok eleştiremeyeceğim, fakat görsel stock fotoğraf galiba, biraz kalitesiz, onun dışında yazıdaki gölge çok gereksiz, stroke eklemişsin o da kötü durmuş, yazı daha sade olsa güzel olabilirdi, onun dışında bir sorun göremiyorum. İlk defa yaptığını yazmışsın başarılarının devamını diliyorum. 😇

telefondan yaptığın için çok eleştiremeyeceğim, fakat görsel stock fotoğraf galiba, biraz kalitesiz, onun dışında yazıdaki gölge çok gereksiz, stroke eklemişsin o da kötü durmuş, yazı daha sade olsa güzel olabilirdi, onun dışında bir sorun göremiyorum. İlk defa yaptığını yazmışsın başarılarının devamını diliyorum. 😇

Eleştiri dediğin böyle olur. Ne hakaret var ne de başka bir şey bende başarıların devamını dilerim dostum!

Telefondan yaptığın için çok eleştiremeyeceğim, fakat görsel stock fotoğraf galiba, biraz kalitesiz, onun dışında yazıdaki gölge çok gereksiz, stroke eklemişsin o da kötü durmuş, yazı daha sade olsa güzel olabilirdi, onun dışında bir sorun göremiyorum. İlk defa yaptığını yazmışsın başarılarının devamını diliyorum. 😇
Evet hocam dediklerinizin çoğu doğru.

Geri
Yukarı