Technopat mizah yerlerde

Açıkçası bu kategoriye daha çok ironik konuların yakıştığını düşünüyorum. Konuları genel olarak bu forumu ilgilendirmeli, konuyu gören üyeler ironiyi anlamalı.

Yine gülünmeyen bir mizah kategorisi konusu yani. Şaşırtmıyor.
"Senin gülmediğin bir mizah konusu" desek daha doğru olur. Bu konu mizah anlayışına uygun olmadığı için üzgünüm. En azından 5 kişi gülmüş. Bu arada konunun kategorisi doğru olsaydı daha komik olabilirdi.

Son günlerde fark ettiğim bir sorun. Technopat mizah seviyesi yerlerde. Kalitesiz ve anlamsız mizah konuları çok arttı. Özellikle bazı şahıslar bunu yapıyor. İsim vermek istemiyorum ama tahmin edebilirsiniz. Mesela bugün karşılaştığım mizah konusu:

Bu da daha önceden karşılaştığım mizah konusu:
Şimdi sormak istediğim soru şu: Technopat mizah nerede ve nereye gidiyor?
Konu güncellemesi:
Arkadaşlar iyi haber, Technopat mizahı buldum.

Eki Görüntüle 1814414

Esenler'den eve dönerken karşılaştık. Yere düşmüş ben de kaldırdım. Bu arada fırsat bulmuşken nereye gittiğini de sordum. Caddebostan tarafına gidiyormuş.

Senin mizahın da onlardan farkı yok.

Son günlerde fark ettiğim bir sorun. Technopat mizah seviyesi yerlerde. Kalitesiz ve anlamsız mizah konuları çok arttı. Özellikle bazı şahıslar bunu yapıyor. İsim vermek istemiyorum ama tahmin edebilirsiniz. Mesela bugün karşılaştığım mizah konusu:

Bu da daha önceden karşılaştığım mizah konusu:
Şimdi sormak istediğim soru şu: Technopat mizah nerede ve nereye gidiyor?
Konu güncellemesi:
Arkadaşlar iyi haber, Technopat mizahı buldum.

Eki Görüntüle 1814414

Esenler'den eve dönerken karşılaştık. Yere düşmüş ben de kaldırdım. Bu arada fırsat bulmuşken nereye gittiğini de sordum. Caddebostan tarafına gidiyormuş.

Eski Technopat...

Yeni konular

Geri
Yukarı