Technopat Moderatörleri ne yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Bu sıralar saçma sapan konuları onayladıklarını görüyorum. Örnek vermek gerekirse adam "SteamOS 3 çıktı mı" diye konu açıyor. Konunun açılmasını bekleyene kadar internete yazsa cevabı çıkıyor. Yetmiyor biri gidip "bilgisayarda garip bir sorun var ama ben anlamadım bu garip sorun ne" diye konu açıyor bunu da onaylıyorlar.

Bunu da geçtim daha önceden ben YT Vanced ile ilgili konu açmaya çalışınca korsana destek vermiyoruz deyip reddeden moderatörler daha 2 gün önce YT Vanced konusuna izin vermişti ve ben bildirdiğim zaman konuyu silmemiş hatta konu sahibinin mesajını düzenlemişlerdi.

Kimisi oyun önerisi istiyor, sistem ile ilgili sorunu belirtiyor ama sistem özelliklerini belirtmiyor. Bizim o konuda sistem özelliğini soracağımızı bile bile konuyu onaylıyorlar, onaylamasalar neden onaylanmadığını bildirim şeklinde gönderip konuyu reddetseler de bizi de uğraştırmasalar sonra biz de gereksiz mesaj diye ban yemesek olmaz mı? Moderatörlerin forum ile ilgilendiği yok gibi bence moderatörlerin gözden geçirilmesi şart. Artık iyice şaka gibi olmaya başladılar bence. Bakalım bu konuyu onaylayacaklar mı? Herhalde eleştiriye açıktırlar...

Sizin moderatörler ile ilgili yaşadığınız saçma olaylar neler? Belki @Recep Baltaş görür de bir çözüme gider.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatör abiler forum ile ilgileniyor ama biraz geç oluyor, bu aralar forumda sapık sapık konuşan, küfür eden üyeler çok çoğaldı rahatsızlık verici.

Moderatör abiler forum ile ilgileniyor ama biraz geç oluyor, bu aralar forumda sapık sapık konuşan, küfür eden üyeler çok çoğaldı rahatsızlık verici.
Benim dediğim şey saçma konuların açılması. Madem böyle saçma konular onaylanacak ne diye moderatör onayından geçiyor ki konular?

Ben aylar önce cahile laf anlatmaya çalışırken neymiş gereksiz mesajmış konu ile alakası yokmuş diye 1 hafta ban yemiştim. Ama konu ile tamamen alakası vardı. Böyle ban yediğiniz zaman foruma nefret ediyorsunuz vs. ama işte adminin kalitelisi var çöp olanı var. Şahsen 2019'dan sonra sarmamaya başladı burası.

Adama işlemcin yetmiyor yazmıştım halen kendini avutuyor yettiğine dair. Uğraşmıyorum artık inat edenle kara listeye alın gitsin. Geçen bir tane adam sevgilimden ayrıldım konusuna bizene gibi bir şey yazmıştı. Devamında başkasına engelli falan deyince sağlam bir ban attırdım ama ASMR ban gibiydi çok zevkliydi :D

Bu sıralar saçma sapan konuları onayladıklarını görüyorum. Örnek vermek gerekirse adam "SteamOS 3 çıktı mı" diye konu açıyor. Konunun açılmasını bekleyene kadar internete yazsa cevabı çıkıyor. Yetmiyor biri gidip "bilgisayarda garip bir sorun var ama ben anlamadım bu garip sorun ne" diye konu açıyor bunu da onaylıyorlar.

Bunu da geçtim daha önceden ben yt vanced ile ilgili konu açmaya çalışınca korsana destek vermiyoruz deyip reddeden moderatörler daha 2 gün önce yt vanced konusuna izin vermişti ve ben bildirdiğim zaman konuyu silmemiş hatta konu sahibinin mesajını düzenlemişlerdi.

Kimisi oyun önerisi istiyor, sistem ile ilgili sorunu belirtiyor ama sistem özelliklerini belirtmiyor. Bizim o konuda sistem özelliğini soracağımızı bile bile konuyu onaylıyorlar, onaylamasalar neden onaylanmadığını bildirim şeklinde gönderip konuyu reddetseler de bizide uğraştırmasalar sonra bizde gereksiz mesaj diye ban yemesek olmaz mı? Moderatörlerin forum ile ilgilendiği yok gibi bence moderatörlerin gözden geçirilmesi şart. Artık iyice şaka gibi olmaya başladılar bence. Bakalım bu konuyu onaylayacaklar mı? Herhalde eleştiriye açıktırlar...

Sizin moderatörler ile ilgili yaşadığınız saçma olaylar neler? Belki @Recep Baltaş görür de bir çözüme gider.

Çok haklı adam diyor "bilgisayarında bir sorun var ama ne sorunu olduğunu bilmiyorum"
Ee tamam da sorununu söyle biz de sana çözümünû söyleyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı