Technopat Moderatörleri ne yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam onu @NipponChemiConKYCap sormuştu. Birden fazla soru sorduğundan sadece birini gösterip kalanını silmişler. Discord'ta söyledi.
İyi de bunu konu olarak yenilemenin bir manası yok ki.
Bence moderatörlere kademeli yetki verilmesi lazım düzene girerse böyle girer. Tabi her önüne geleni moderatör yapmamakta şart.

Boş konular üyelerin sorunu değil bence moderatörlerin sorunu. Sonuçta konular moderatör onayından geçiyor bunu engelleyebilirler.
Buda farklı bir bakış açısı, buda bir yöntem olabilir. Ama biz yönetim değiliz, bir şey yapamayız😂

Bir konuyu onaylamadıklarında sebebini söylemiyor bazıları.

Bu sıralar saçma sapan konuları onayladıklarını görüyorum. Örnek vermek gerekirse adam "SteamOS 3 çıktı mı" diye konu açıyor. Konunun açılmasını bekleyene kadar internete yazsa cevabı çıkıyor. Yetmiyor biri gidip "bilgisayarda garip bir sorun var ama ben anlamadım bu garip sorun ne" diye konu açıyor bunu da onaylıyorlar.

Bunu da geçtim daha önceden ben YT Vanced ile ilgili konu açmaya çalışınca korsana destek vermiyoruz deyip reddeden moderatörler daha 2 gün önce YT Vanced konusuna izin vermişti ve ben bildirdiğim zaman konuyu silmemiş hatta konu sahibinin mesajını düzenlemişlerdi.

Kimisi oyun önerisi istiyor, sistem ile ilgili sorunu belirtiyor ama sistem özelliklerini belirtmiyor. Bizim o konuda sistem özelliğini soracağımızı bile bile konuyu onaylıyorlar, onaylamasalar neden onaylanmadığını bildirim şeklinde gönderip konuyu reddetseler de bizide uğraştırmasalar sonra bizde gereksiz mesaj diye ban yemesek olmaz mı? Moderatörlerin forum ile ilgilendiği yok gibi bence moderatörlerin gözden geçirilmesi şart. Artık iyice şaka gibi olmaya başladılar bence. Bakalım bu konuyu onaylayacaklar mı? Herhalde eleştiriye açıktırlar...

Sizin moderatörler ile ilgili yaşadığınız saçma olaylar neler? Belki @Recep Baltaş görür de bir çözüme gider.
Bende gördüm o konuları. Aynısını gördüm.

Bu sıralar saçma sapan konuları onayladıklarını görüyorum. Örnek vermek gerekirse adam "SteamOS 3 çıktı mı" diye konu açıyor. Konunun açılmasını bekleyene kadar internete yazsa cevabı çıkıyor. Yetmiyor biri gidip "bilgisayarda garip bir sorun var ama ben anlamadım bu garip sorun ne" diye konu açıyor bunu da onaylıyorlar.

Bunu da geçtim daha önceden ben YT Vanced ile ilgili konu açmaya çalışınca korsana destek vermiyoruz deyip reddeden moderatörler daha 2 gün önce YT Vanced konusuna izin vermişti ve ben bildirdiğim zaman konuyu silmemiş hatta konu sahibinin mesajını düzenlemişlerdi.

Kimisi oyun önerisi istiyor, sistem ile ilgili sorunu belirtiyor ama sistem özelliklerini belirtmiyor. Bizim o konuda sistem özelliğini soracağımızı bile bile konuyu onaylıyorlar, onaylamasalar neden onaylanmadığını bildirim şeklinde gönderip konuyu reddetseler de bizi de uğraştırmasalar sonra biz de gereksiz mesaj diye ban yemesek olmaz mı? Moderatörlerin forum ile ilgilendiği yok gibi bence moderatörlerin gözden geçirilmesi şart. Artık iyice şaka gibi olmaya başladılar bence. Bakalım bu konuyu onaylayacaklar mı? Herhalde eleştiriye açıktırlar...

Sizin moderatörler ile ilgili yaşadığınız saçma olaylar neler? Belki @Recep Baltaş görür de bir çözüme gider.

Açıklamasını yaptım. Ayrıca yazmak zorunda değilsin. Kafana silah dayamıyorlar yazıpta mesaj kasacaksın diye.

İyi de bunu konu olarak yenilemenin bir manası yok ki.
Bence moderatörlere kademeli yetki verilmesi lazım düzene girerse böyle girer. Tabii her önüne geleni moderatör yapmamakta şart.

Bir şey soracağım bu konuyu nasıl açabildin? Dua et ki Ban yememişsin😂😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatör abiler forum ile ilgileniyor ama biraz geç oluyor, bu aralar forumda sapık sapık konuşan, küfür eden üyeler çok çoğaldı rahatsızlık verici.
Hocam örnek var mı? Yakın zamanda olmuş.

Bunun ne olduğunu tartışıyorlar...
Konuyu sildiler :D Bir de açan kullanıcıya ceza da vermişlerdir. Sebebi niye? Sen konuyu açtın biz onayladık ama tepki gelince seni suçlu bulduk :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı