Technopat Moderatörleri ne yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsana destek veren moderatör var. İpini koparan moderatör olursa sonucu böyle oluyor.
Link paylaşın, inceleyelim.

sıralar saçma sapan konuları onayladıklarını görüyorum. Örnek vermek gerekirse adam "SteamOS 3 çıktı mı" diye konu açıyor. Konunun açılmasını bekleyene kadar internete yazsa cevabı çıkıyor. Yetmiyor biri gidip "bilgisayarda garip bir sorun var ama ben anlamadım bu garip sorun ne" diye konu açıyor bunu da onaylıyorlar.
Mesaj yazma zorunluluğunuzun olmadığını hatırlatayım öncelikle. Herkes kurallar çerçevesinde dilediği konuyu açabilir. İkinci bahsettiginiz konuyu onaylamamiz bizim hatamız idi, normalde onaylanmamasi gereken bir konuymuş inceledim.
Rapor sistemi bu gibi durumlar için var.

Forumda carpiklik da soz konusu defalarca kez hakarete ugradim ve hakaret eden ban yemedi. Ancak ben en ufak bir sinir harbinde laf bile dokundursam hakaretten uygunsuz usluptan ban yiyorum. Kesinlikle forumdan sonsuza kadar uzaklastirilmasi gereken adminler var bu forumda.

@Emre C

1642592731960.png

Link paylaşın, inceleyelim.

Mesaj yazma zorunluluğunuzun olmadığını hatırlatayım öncelikle. Herkes kurallar çerçevesinde dilediği konuyu açabilir. İkinci bahsettiginiz konuyu onaylamamiz bizim hatamız idi, normalde onaylanmamasi gereken bir konuymuş inceledim.

Rapor sistemi bu gibi durumlar için var.
Diyorum ki konuyu raporladım, konuyu kapatmak yerine mesajını düzenleyip bıraktılar konuyu. Moderatörleri şikayet etmemiz için bir yer açın şikayet edelim o zaman. Tabi işlemi yapan moderatörü görmemiz de şart. :)

Öyle bir düzen var ki o gün içinde yardıma ihtiyaç varken ban atan forum sisteminde burası. Düşünsene bilgisayar yarım yamalak çalışıyor, macOS kurmaya çalışıyorum o son atılan ban en yardıma muhtaçkenki anıma ait. Haklarında pek hoş laflar etmemiştim uyarıyı görünce.

Yeni bilgisayarımı ilk aldığım zaman bir sorunla karşılaşmıştım. Gereksiz bilgiden yediğim cezayı raporlayarak acil açılmasını istemiştim ve cezayı kaldırdılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı