Technopat.net 10fastfingers yazı yazma yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle bir şey yok hocam. Hile yapsam bile anti-cheat diye bir şey var onda asla hile yapamıyorsunuz. Şu an topta birinciyim. Liste
Millet hileyle bile 250 yapıyor sen nasıl 233 yapıyorsun? :D Bir de utanmadan birinciyim falan diyorsun. Anticheat bir işe yaramıyor, tarayıcı konsolundan yapılıyor hile zaten. Hiç mi aktiviten yok da üşenmeden konu açıp yaptığın hileyi millete gösteriyorsun?
Ben de 300 yaptım o zaman. Madem gerçekten hızlı yazıyorsun ekran kaydı alıp yolla bakayım.

Dosya Ekleri

• 1651322923792.png
    1651322923792.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 60
Millet hileyle bile 250 yapıyor sen nasıl 233 yapıyorsun? :D bir de utanmadan birinciyim falan diyorsun. Anticheat bir işe yaramıyor, tarayıcı konsolundan yapılıyor hile zaten. Hiç mi aktiviten yok da üşenmeden konu açıp yaptığın hileyi millete gösteriyorsun?

1651322888730.png

(Örnek Görüntü)

Öyle bir şey yok hocam. Adamlar görseli veriyor ve sizin yazmanızı istiyor o boşluk tuşu numarası bir şeye yaramıyor yani.

Millet hileyle bile 250 yapıyor sen nasıl 233 yapıyorsun? :D bir de utanmadan birinciyim falan diyorsun. Anticheat bir işe yaramıyor, tarayıcı konsolundan yapılıyor hile zaten. Hiç mi aktiviten yok da üşenmeden konu açıp yaptığın hileyi millete gösteriyorsun?
Ben de 300 yaptım o zaman. Madem gerçekten hızlı yazıyorsun ekran kaydı alıp yolla bakayım.

10fastfingers'ın Discord sayfasında benden daha iyi yapanlar bile var.

Eki Görüntüle 1374224
(Örnek Görüntü)

Öyle bir şey yok hocam. Adamlar görseli veriyor ve sizin yazmanızı istiyor o boşluk tuşu numarası bir şeye yaramıyor yani.
Bu kolaylıkla atlatılabilir bu arada. Sizin sonucunuz için bir şey demiyorum, oldukça yüksek bana da tuhaf geldi ancak çok hakimseniz klavyeye bir ihtimal olabilir. Onun haricinde attığınız Anti-Cheat olayını atlatabilir isteyen biri, OCR nedir bir göz atın.

Eki Görüntüle 1374224
(Örnek Görüntü)

Anticheat'i kırmak çok mu zor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kaydı yolla yazarken diyorum hala gelmedi bir şey. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı