Technopat oyun geliştiricileri derneği!

Tamam, ben de projemi söyleyeyim. Roblox Studio'da Escape from Roblox Hackers diye bir oyun yapıyorum. Oyun parkur gibi. Oyunda Roblox hackerlarından kaçmaya çalışıyoruz. Oyun yaklaşık 1 yıl sürecek gibi düşünüyorum çünkü oyun uzun olacak. Hem de tek başıma yaptığım için de uzayacak süre. Bir arkadaşım da oyunun hatalarını bulacak oyun çıktıktan sonra. Oyunuma bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Merhabalar,
Unity Asset Store'a içerik üreten, burada içerik satışı yapan/satmak isteyen geliştiricilerle bir konuda görüşmek isterim.
Asset Store %30 komisyon ile çalışıyor ve bu komisyonun Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenmesini istiyoruz. Bunun için piyasada talep araştırması yapıyoruz. İlgilenenlerin mesaj ile bana ulaşmalarını rica ediyorum. Detaylı bir şekilde anlatmak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak isterim.

Merhabalar,
Unity Asset Store'a içerik üreten, burada içerik satışı yapan/satmak isteyen geliştiricilerle bir konuda görüşmek isterim.
Asset Store %30 komisyon ile çalışıyor ve bu komisyonun Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenmesini istiyoruz. Bunun için piyasada talep araştırması yapıyoruz. İlgilenenlerin mesaj ile bana ulaşmalarını rica ediyorum. Detaylı bir şekilde anlatmak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak isterim.
Özelden mesaj atamıyoruz sana, bildiğim kadarıyla.

@147472 Teşekkürler bilgilendirme için buranın bir miktar acemisiyim. Özel mesaj nasıl gönderiliyor bilmiyorum, alabileceğimi düşünmüştüm.

Profilimi de güncelleyeceğim orada da görebilirsiniz ama iletişim bilgisi paylaşmak isterim.
[email protected] adresine mail atabilirseniz mutlaka görüşmek isterim. Konuyla ilgili talep topluyoruz ([email protected] şahsi mail adresimdir oraya geleni görmeyebilirim).

Ha sen de kimsin diyebilirsiniz :) Büro olarak bu yönde hizmetler sunuyoruz. Mesajı kısa tutmak adına oyun sektörüne yönelik her alanda danışmanlık yaptığımızı belirtebilirim.

Görüşmek isteyenlerle daha yakından tanışırız elbette.

Selamlar

Aklımda sürekli bir oyun fikri bulunuyor fakat bölüm tasarımcısı olarak blender ve aseprite gibi uygulamalarda zayıfım bundan dolayı sadece 1 adet küçük bir ekiple yaptığım bir oyun var sadece birleştirme işi kalmıştı assetimiz vesaire hazırdı sonra 8. sınıf gelince birleştirmedik.

Geri
Yukarı