Technopat Sistem Montaj İsteği

jrbacktoback

Kilopat
@Recep Baltaş @Ali Güngör Toplamış olduğum sistemin montaj ve testini yapabilir misiniz? Forumdaki arkadaşlara da faydası olacağını düşünüyorum ve kasa montaj ve test işinden hiç anlamıyorum. Bu konuda yardımlarınız olursa çok minnettar olacağım. iyi günler

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer çok korkuyorsanız en yakın Vatan Computer gibi yerlere parçalarınızla giderseniz belirli bir ücret karşılığında kurulum yaparlar hatta isterseniz HDD gibi şeyler alırsanız direkt orada montaj yaparlar.

Technopat'ın montaj videoları var.
Veya arkadaşların dediği gibi Vatan Bilgisayar gibi yerlerde belli bir ücret karşılığı montaj yapıyorlar.

Anladık arkadaşlar bir ton video var görüyoruz fakat elim böyle işlere yatkın değil yardım istemek suçmuş gibi yüklenmişsiniz. Eğer yardım etmek isteyen varsa buyursun yardım etsin. Vatan yapmıyoruz dediler. Anakart ve soğutucuyu oradan aldım fakat montaj yapamayacaklarını belirttiler. Her neyse konuyu admin arkadaşlar silsin boş yere tartışmaya girmeye gerek yok.

Anladık arkadaşlar bir ton video var görüyoruz fakat elim böyle işlere yatkın değil yardım istemek suçmuş gibi yüklenmişsiniz. Eğer yardım etmek isteyen varsa buyursun yardım etsin. Vatan yapmıyoruz dediler. Anakart ve soğutucuyu oradan aldım fakat montaj yapamayacaklarını belirttiler. Her neyse konuyu admin arkadaşlar silsin boş yere tartışmaya girmeye gerek yok.
Hemen kızmayın arkadaşlar zor bir iş olmadığını söylemeye çalışmış haklılar da eğer benim bu konuda bir bilgim yok bilen biri yapsın derseniz sonraları ufak bir sorun çıktığında bilgi sahibi olmadığınız için başkalarına ihtiyaç duyarsınız bilgisayar parçaları o kadar hassas cihazlar değiller (ufak bir hatanız da kırılıp bozulmazlar) eğer kendiniz videoları izleyerek yaparsanız tecrübe kazanırsınız sonraları bir sorun çıktığında kendiniz çözersiniz başınız ağrımaz bende çoğu kişi gibi kendi başıma videoları izleyerek topladım bilgisayarımı inanın yaparsınız zor filan değil çok da eğlenceli bir şey. 🙂

Şehrinizde güvenilir ve tanınmış bilgisayarcıları araştırıp parçaları götürün. Daha önce montajlamamış birisi için tüm parçaları montajlamak gerçekten zor ama sizin de bir yerden öğrenmeye başlamanız gerekiyor. Sadece işlemciyi ve soğutucuyu taktırıp diğer parçaları sizin takmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı