Technopat Sistemimi Toplayabilir Mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Recep ağabey ve Ali ağabey sizlerden bir isteğim olacak. Sistem toplayacağım ama bir türlü kimseye güvenemiyorum, toplayacağım sistemin bütçesi çok fazla olduğu için ülkemizdeki bilgisayar toplayan şirketlere pek güvenemiyorum, sizden rica etmek istiyorum. Sistemi benim için toplama ihtimaliniz var mıdır? Kendim parçaları birleştirmeyi bilmediğim için böyle sıkıntı yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, maalesef Technopat böyle bir hizmet sunmuyor. Parçaları satın alıp sistem toplama rehberlerimizi izleyerek kendiniz montaj yapabilirsiniz.

Daha önceden benzeri bir konu açılmıştı ve ''hayır'' şeklinde cevap verdiler. Ancak gerçekten üst düzey bir sistem toplayacaksanız, örneğin: i7 7700k ve 2-3 adet 1080 Ti takmak gibi bir niyetiniz varsa, kanımca belki toplarlar.

Daha önceden benzeri bir konu açılmıştı ve ''hayır'' şeklinde cevap verdiler. Ancak gerçekten üst düzey bir sistem toplayacaksanız, örneğin: i7 7700k ve 2-3 adet 1080 Ti takmak gibi bir niyetiniz varsa, kanımca belki toplarlar.
Hocam 1080 Tİ SLİ'lı bir sistem olacaktır. Gerisini de onların tercihine bırakmak isterdim :)

X99 İ7 7700K AMD Ryzen 1800x. Türkiye'de anakart bulamadım kendim de toplayamıyorum darda kaldım :)

Recep ağabey ve Ali ağabey sizlerden bir isteğim olacak. Sistem toplayacağım ama bir türlü kimseye güvenemiyorum, toplayacağım sistemin bütçesi çok fazla olduğu için ülkemizdeki bilgisayar toplayan şirketlere pek güvenemiyorum, sizden rica etmek istiyorum. Sistemi benim için toplama ihtimaliniz var mıdır? Kendim parçaları birleştirmeyi bilmediğim için böyle sıkıntı yaşıyorum.
Onun yerine Technopat Youtube kanalından bilgisayar toplama videosunu izleyebilirsin.

1080Ti SLI diyorsunuz ama böyle bir sistemin amacı ancak yeni nesil oyunları 4K Ultra 144 Hertz oynamak olabilir. Veya profesyonel işlerde kullanılır. Böyle bir sistem alıp 1024x768 çözünürlükte CS:GO oynamayı planlıyorsanız eğer, vazgeçin.

1080Ti SLI diyorsunuz ama böyle bir sistemin amacı ancak yeni nesil oyunları 4K Ultra 144 Hertz oynamak olabilir. Veya profesyonel işlerde kullanılır. Böyle bir sistem alıp 1024x768 çözünürlükte CS:GO oynamayı planlıyorsanız eğer, vazgeçin.
Uyarınız için teşekkür ederim alıcağım monitör de aynı şekilde sağlam bir monitör olduğu için sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum amaç bilgisayarı test etmek yayınlardaki performanslarımı ölçmek herkesin hobisi vardır. Benim de hobim bilgisayar toplamak :)

Teklif dahi edilemez biraz abartılı olmamış mı? Kellemizi alacak değiller ya :LOL:
Aynen :D Belki bir umut olabilirse çok mutlu olurum önümüzdeki hafta çarşamba perşembeye kadar beklemeye çalışacağım artık.

Eğer onların toplayacağı bütçenin dışındaysa toplayabilirler gibime geliyor. Hem de rehber olur. @Recep Baltaş @Ali Güngör
Bende öyle düşündüm hem bunu insanlara da yararlı bir şekilde anlatabilecek bilgili insanların eline emanet etmek daha yararlı olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı