Technopat Sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lactuca, adamın günahına girip dinden imandan çıkmayalım :D

Benim üstüme fazla geldiniz, o yüzden de artık o seçenek de yok. Yani artık M. Fidan paylaşsa bile ben paylaşmayacağım. Biraz daha zorlarsanız Davos'a da gelmem ona göre :morgöz:
Erkan abi atmana gerek yok saklanmaya devam. :D Daha yeni secret agent İstanbul oynadım. :D

@Lactuca, adamın günahına girip dinden imandan çıkmayalım :D

Benim üstüme fazla geldiniz, o yüzden de artık o seçenek de yok. Yani artık M. Fidan paylaşsa bile ben paylaşmayacağım. Biraz daha zorlarsanız Davos'a da gelmem ona göre :morgöz:
Customcu baba senmisin Erkan abi.? :D

İkinci el kategorisi için 100 mesaj sınırı var platformda bilenler ve bilmeyenler için. Bu konu üzerinden kaba tabiriyle "abidik gubidik" şeyler yazarak mesaj sayısı arttırılabilir. Amacı dışına saptırılabilir bu konu. Konuşmak isteyenler vardır elbet, bende isterim. Ancak moderatör arkadaşlar forum içerisinde o kadar çok şey ile uğraşıyorken buraya yetişmesi imkansıza yakın olacaktır.

O zaman hep beraber diyoruz ki; Bütün dünya buna inansa, bir inansa hayat bayram olsa, insanlar el ele tutuşsa birlik olsa uzansa sonsuza...:ıslık: (uzanamadılar :melek::kararsız:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı