Technopat Sosyal 2.1 Yayında!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada karanlık temada kullanılan işletim sistemi, tarayıcı ve sürümleri gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefondan giriyorum. Begenilere ifade eklenmis ve bazi goze carpar degisiklikler mevcut. Sanki eskisi daha guzeldi ama ifade olayi iyi olmus. :D Kalpli mesaj atabilecegiz guzel yorumlara. :D

Forum güncellenmeye devam edecek mi? Geri bildirimlerde bulunacaktım da :)

Özgün forum iken Facebook'a benzetilmesini anlayamadım. Hisli hisli emolojiler yerine Twitter'deki gibi kalpli sade beğeni tuşu yapılabilirdi. Birilerin kızgın veya üzgün olduğunu niye bilmek zorundayız anlayamadım bence bu forum doğasına aykırı olmuş sonuçta burası sosyal medya değil.

Daha önce sorun yaşadığımız bir durum için konu açıp yardım bulamadığımızda gözden kaçmış olabileceği için konuyu üste taşıyabiliyorduk şimdi bunu yapamıyoruz çünkü üste taşıma tuşu kalkmış. 1 saatte onlarca konu açılıyor, yazdığımız konu gün bitmeden çok geride kalıyor ve yardım bulmak güçleşiyor. DH Forum'da herkes "UP" yazarak konusunu üste çıkarmaya çalışıyordu Technopat'ta ise tuş varken kaldırılması bence büyük hata olmuş geri getirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Resim eklemede sorun devam ediyor. PC'de ekran görüntüsü alıp buraya atmak için 40 takla atıyoruz sanki 1 GB boyuttaymış gibi resim boyutu büyük diyor kaç KB sınır var bilmiyorum bu serbest bırakılmalı, hatta kısa videolar da paylaşılabilmeli daha iyi yardım alabilmek açısından.

Eksiklikler giderilerek daha iyi olacaktır sonuçta Roma 1 günde kurulmadı. Yine de emek var elinize sağlık :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik stil kasma yaptığı için "Dimension" stili ile kullanıyorum lakin konuyu açan kişi, sonradan mesaj atarsa resminde "Konu sahibi" damgası çıkmıyor. Önceki Xeonforo temasında K.S diye profil resminin köşesinde gözüküyordu şuan gözükmüyor.

Bir diğer husus da en sağ üstteki gelen bildirimler kısmı, sayfayı aşağıya kaydırdığımızda da yukarıda erişebiliyor olmamız lazım. Sayfanın en üstüne gelmek zorunda kalıyoruz. Bilginiz olsun.

Mobil uygulamaya bir güncelleme gelecek mi?

Android mi? Tapatalk'a bağlı.
Bir diğer husus da en sağ üstteki gelen bildirimler kısmı, sayfayı aşağıya kaydırdığımızda da yukarıda erişebiliyor olmamız lazım. Sayfanın en üstüne gelmek zorunda kalıyoruz. Bilginiz olsun.
Dimension güncellendi, kontrol eder misiniz?

Android mi? Tapatalk'a bağlı.

Dimension güncellendi, kontrol eder misiniz?

Hala aynı durumda. En sağ üstteki panel çıkmıyor.

366369

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı