Technopat Sosyal 2024 Planlarımız

Moderasyon ekibi tamamen değişmeli. @Yener K. hocam Süper Moderatör rütbesine yüksektilmeli. Aynı zamanda moderatörleri yöneten bir moderatör olmalı. Yani bütün süper modlar kaldırılmalı ve tek bir kişiye verilmeli. Bu sayede öbür moderatörleri yönetmek daha kolay olur.

Ayrıca banlanan üyelere Cezalı Tag'ı verilmeli. Bu sayede bizi banlı haldeyken etiketlemezler ve merak da etmezler.

@Recep Baltaş hocam sizden özel bir ricam var. Ben her 1 gereksiz mesajdan 1 ay ban alıyorum. Rica etsem banlarda düzenlemeye gidebilir misiniz ya da benim bazı banları silseniz? 🤗

@Yener K. hocam Süper Moderatör rütbesine yüksektilmeli. Aynı zamanda moderatörleri yöneten bir moderatör olmalı. Yani bütün süper modlar kaldırılmalı ve tek bir kişiye verilmeli. Bu sayede öbür moderatörleri yönetmek daha kolay olur.

Ayrıca banlanan üyelere Cezalı Tag'ı verilmeli. Bu sayede bizi banlı haldeyken etiketlemezler ve merak da etmezler.
Süper moderator ile moderator farkını bilmiyorsunuz. Şu anki durum gayet yerinde. Kendisi bile öyle diyecektir.
Moderatorlerin başında zaten biri var.
Cezalı etiketi vardı. Beğeni sayısı vb. özellikler gibi foruma fazla geldi ve kaldırıldı.

Bu Sosyal'deki terbiyesiz - patavatsız insanlardan bıktım artık.

Kimisi Fan der, kimi danışmak için buraya gelir ve yardımcı olanlara boş konuşma der, kimisi Apple Fan'ı ve olumsuz yorum kaldıramadığı için iftira atar. Kimisi alakası olmadığı halde konuya hakaret mesajı atıp kenara çekilir.

Yeter ya, İllAllah artık bunlardan.

@Recep Baltaş bunların Sosyal'de barınmasını engellemenin bir yolu yok mu? 6 yıldır bu kadarı ile ilk defa muhatap olmak zorunda kalıyorum.

Konu dışı olacak fakat hangi işletim sistemini ve tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Mobil dedigim hotspot u acip laptoptan (linux) giriyorum. Tarayiciya gelince benim distroda ki (alpine linux) "webkit2gtk" paketi esantiyon olarak MiniBrowser adinda bir tarayici ile birlikte geliyor.
Yalniz bu tarayici Opsiyonel oldugundan diger dagitimlar dahil etmiyor olabilir.

Yonetim KIZACAK! Bir tane bile REKLAM yok. Forum cillop gibi.

Geri
Yukarı