Çözüldü Technopat Sosyal açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Tarayıcı verilerini, çerezleri sildiğimizde sorun aynı şekilde devam ediyor mu? Sorunu yaşayanlar bunu denemediyse deneyebilir mi?

Sorun yaşayan arkadaşlar öncelikle CTRL + F5 yapıp sayfayı yenileyiniz. Çözülmediği takdirde çerezleri silip çözülüp çözülmediğini kontrol edin lütfen.
Arkadaşlar yaşadığınız sorunu biraz daha detaylandırabilirseniz süper olur. Hata mı alıyorsunuz? Aldığınız hata nedir öyleyse? Gizli sekmeden, farklı tarayıcılardan, mobilden kontrol ettiğimiz kadarıyla herhangi bir sorun gözlemleyemedik.
Sadece bilgisayardan Opera GX tarayıcısından giriş yapamıyorum. ''An unexpected database error occurred. Please try again later.'' diye bir hata veriyor.

Tarayıcı verilerini, çerezleri sildiğimizde sorun aynı şekilde devam ediyor mu? Sorunu yaşayanlar bunu denemediyse deneyebilir mi?

Sorun yaşayan arkadaşlar öncelikle CTRL + F5 yapıp sayfayı yenileyiniz. Çözülmediği takdirde çerezleri silip çözülüp çözülmediğini kontrol edin lütfen.

Çözüm
Arada bir ben de aynı hata ile yüzleşiyorum, hatta bugün de yaşadım, siteye girince beyaz sayfa ve sayfanın üst köşesinde "beklenmedik bir hata meydana geldi" yazısı karşılıyordum.

Genel olarak bugün vardı. Tahminimce kullanıcılara mahsus bir şey değil bu. Ben de bu sabah telefonumda tarayıcımda ve ayrıyeten Technopat uygulamasında erişim sorunu yaşadım. "An unexpected database error occurred. Please try again later." hatasını aldım, şu Android kafasının olduğu hatayı (
1669573910935.png
) aldım, @KorkmuşHamster arkadaşın attığı hatayı aldım. Zaten biliyorsunuz telefondaki tarayıcı ile Technopat Mobil uygulaması farklılar, farklı tarayıcı kullanıyorlar.

Aynı problem sabahtan beri bende de vardı. Sosyal çöktü sanmıştım, CTRL + R atınca düzeldi. Genel bir sorun var sanırım.

Sorunum çözüldü teşekkürler.

Geri
Yukarı