Technopat Sosyal Ailesi Hepinizden Özür Diliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son 1 haftadır buradayım amacım sadece sizlerin bilgisinden, tecrübesinden yararlanmaktı. Herkes gibi sorularım oldu siteye uymaya çalıştım Türkçe yazmaya özen gösterdim. Fakat her ne kadar dikkatli olsam da 1 günlük cezalar aldım ve bende cezam olduğu ve konu açamadığım için hep yeni hesaplar açtım. Ben sadece merak ettiğim sorularım ile ilgili sorular sordum ve buradaki arkadaşların konularına bile bildiğim kadarıyla cevap verdim. Fakat nasıl olduysa yönetici arkadaşlar beni fark etmişler çoklu üyelikten hesapları hep birleştirdiler. Sorun etmem, laf etmem onlar da düzen için buradalar. Onları yordum ise hepsinden özür dilerim. Ben sadece dediğim gibi bilginizden yararlanmak için aranıza katılmak istedim. Ne sizi sıkmak, ne kural dışı bir şey yapmak istedim. Bu forumda kaç kişi var ise hepinizden özür dilerim. Sorularıma cevap alıp çekip gitmek olmaz bana katlanarak uzunca yazı yazan, yardım eden arkadaşlar var onlara ayrı teşekkür ederim. @Recep Baltaş abi de olsun, @Ali Güngör abi de olsun hepsini Youtube'den severek takip ediyorum. Ben çoklu üyelik gibi hatalar yaptım farkındayım hepinizden özür dilerim. Bu foruma, Youtube kanalına saygım ve desteğim sonsuzdur. Bu yazıyı yazma gereği duydum. Esen kalın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ sistemleri üzerinden bilgi alışverişi yaparken yolladığın her veri paketinin kendi içerisinde başlık bilgileri vardır. Sabit ve değişken adresler de buna dahil. Sunucu düzenli aralıklarla kontrol ediyor bu verileri.

Aynı hesaba farklı bilgisayarlarda giriş yapabilirsin ancak aynı bilgisayardan farklı ve yeni açılmış hesaplara sık sık giriş yaptığın gözlemlenince "Wasted" oluyor haliyle :)

Hatanı fark etmen çok güzel, özür dilemen çok erdemli bir davranış. Kurallara uyduğun sürece bu hesaptan sorular sormaya, bilgin dahilindeyse cevaplamaya devam edebilirsin, mutluluk duyarız.
Sosyal'in kapısı herkese sonuna kadar açık :) Sosyal'in kapısı neresi onu da bilmiyorum gerçi ama ofisin kapısını kast etmiyorum :)

Son düzenleme:
Aramızda bir üye daha olmasına forumca bayılıyoruz. Zira daha çok soru gelecek ve rütbe atlayacağız :/

Şaka bir yana aramıza bir kişi daha katılsın. Forumu forum yapan üyeleridir. Sadece yöneticiler olsa burada fikir alış-verişi olamazdı...

Sen necropost yapmışsın asıl benden önce atmışsın mesajı(ben necropost diyorum hortlatmak yerine)?
Son mesaj...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı