Technopat Sosyal cezaları can sıkıcı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha detaylı söyleyeyim. Cümleye büyük harfle başlamazsak ve nokta ile bitirmezsek virgül konulacak yerlere koymasak noktalama işareti koyulacak yere koymasak ban yiyelim diyorum, sıkıcı oluyor çünkü ama Türkçe harf kullanımına dikkat edilebilir.

Şu an sen büyük harfle başladın ve noktayla bitirdin işte koymasaydın ban yiyecektin bu kalksa ban yemezdin bunu diyorum.
Başlık ile söylediğin alakasız şeyler. Sen direkt yazım hataları kuralı kalksın istiyorsun. Burası böyle bir forum, Türkçe bilmiyorsan diğer forumlara yönelmeni tavsiye ederim.

Şu an sen büyük harfle başladın ve noktayla bitirdin işte koymasaydın ban yiyecektin bu kalksa ban yemezdin bunu diyorum.

Aynen, forumu Instagram'a çevirelim. Küfürler havada uçuşsun, kimin ne dediği anlaşılmasın, hiçbir şeye müdahale edilmesin.

Aslında de da ekinin ayrı yazımı konusuna da bir el atsak. Her gün ondan ban yiyoruz. Sonra 4 5 saat Technopat' a bakamıyoruz.

Bence artık başlığa büyük harf, nokta, virgül, noktalama işareti gibi şeyler kalksın çünkü koymasan ban yemek sıkıcı ve forum bundan pek sevilmez diye düşünüyorum.

Yazım kuralları gerekli, malum forumda dikkat etmeyenler yüzünden iki kere okumak zorunda kalıyorum.
Gereksiz mesaj yazmamaya dikkat ediyorum, ceza yememek için ilkokul seviyesi Türkçe yeterli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı