Technopat Sosyal cezaları can sıkıcı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence artık başlığa büyük harf, nokta, virgül, noktalama işareti gibi şeyler kalksın çünkü koymasan ban yemek sıkıcı ve forum bundan pek sevilmez diye düşünüyorum.
Şu anki hali için bundan şikayetçi iseniz yaklaşık 4-5 sene ve öncesinde yazı bile yazamazdınız. (Zamanla alışırsınız)

İşin doğrusu gereksiz kurallar var. Aynı başlıkta birkaç soru sormuştum hemen 1 günlük ceza yazmışlar. Google'da kolay bulunsun da SEO yapın diye 10 tane başlık mı açayım? Saçma yani bilmiyorum.

Bu kadar yakınacağına az buçuk imla kurallarına göz gezdirmen yeterli. 10-15 dakika göz gezdirmen bile hatalarını, şimdiye nazaran aza indirgeyebilmen adına yeterli olacaktır. Bunu da sadece sen yapıyorsun diye söylemiyorum; bu bağlamda aşağı yukarı çoğu üye, yaptığı yazım yanlışlarından ceza aldığı için şikâyet edip duruyor.

Konu içerisini tertipte tutmak adına imla kurallarına uymak önem arz ediyor. Yazdığın mesajları, az da olsa tertibe sokabilmen adına "Düzelt" butonunu kullanabilirsin.

Bence artık başlığa büyük harf, nokta, virgül, noktalama işareti gibi şeyler kalksın çünkü koymasan ban yemek sıkıcı ve forum bundan pek sevilmez diye düşünüyorum.

RAM kelimesini "ram" olarak yazdığım için bir hafta ban yediğimi hatırlarım, alışmak lazım. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı