Technopat Sosyal Deneyimim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mustafafnt

Decapat
Hocam katkıda bulunan neden kalktı? Bilginiz var mıdır?

Bora Dere

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
13
Yer
Slytherin
Katkıda bulunan etiketi olmadan da insanlara yardım edebilirsiniz arkadaşlar.
Yardım edebiliriz tabii ki, kalıcı olarak kalksa bile ben yardımımı esirgemem. Beni üzen şey bu etiketin pisipisine gitmesi. Bu etiket için yeterli bulunmayıp öyle alınsa yine bir nebze.

Jorji Costava

Kilopat
Makaleler
5
@Kemânkeş- sırf o sebepten profil fotoğrafının altında yer alan üye bilgileri kaldırılmıştı zaten, herkes geri gelmesini istediği için eklediler tekrar.

PanzerTR

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Margot?
3 gün önce katkıda bulunanın sadece bir çıkıntı olduğunu söyleyenler bugün altlarındaki çıkıntı gidince çooook dertlenmiş :D

Rikayar olmak kötü şey gençler, çok dikkat çekiyorsunuz :D Ya dedikleriniz arkasında durun ya da demeyin.
@Jira Bir arkadaşa katkıda bulunan verildi insanlar da eleştirdi genel olarak çıkıntı olduğunu düşünen yok bence.

Siz yanlış anladınız galiba o konuyu? Ya da başka bir konudan bahsediyorsanız bilemeyeceğim.

Kemânkeş-

Kilopat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Önceden Katkıda Bulunan ünvanı bulunanların isminin altı çok boş duruyor.

Seradotwav

Kilopat
Yer
Afyonkarahisar
3 gün önce katkıda bulunanın sadece bir çıkıntı olduğunu söyleyenler bugün altlarındaki çıkıntı gidince çooook dertlenmiş :D

Riyakar olmak kötü şey gençler, çok dikkat çekiyorsunuz :D Ya dedikleriniz arkasında durun ya da demeyin.
Bence herkesin altında çıkıntı olmalı. Olmazsa sıkıntı olur. :D

Jira

Zettapat
Makaleler
19
Yer
Boeing 777
Bir arkadaşa katkıda bulunan verildi insanlar da eleştirdi genel olarak çıkıntı olduğunu düşünen yok bence.
Sahip olanların çoğundan farklı konularda ''hiçbir anlam ifade etmediğini, olmasa da sorun olmadan bugün nasıllarsa yarın da öyle olacaklarını'' söylediklerini görmüştüm. Dert yanmaları da tahminlerimin doğruluğunu ortaya koymuş oldu.

Çoğunuz yenisiniz buralarda. Eskiden yetki almak için neler neler yapanlar vardı, geçmiş tecrübelerime göre konuşuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı