Technopat sosyal hakkında sorular ve bazı kötü yanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Bornova, İzmir, Turkey
Merhaba arkadaşlar ben Zafer Okan Tekin. Diğer hesabım banlandı o yüzden bun hesaptan mesaj yazıyorum.

İlk önce burdaki soruları yetkili arkadaşlarımız ve abilerimiz cevaplarsa daha iyi olur.

Sorular:

1-Lütfen forumdaki rütbeleri yazar mısınız? (Yüksek rütbeden küçük rütbeye doğru)
Örnek: Attopat
Technopat

Kötü yanları:

1-Abartı yazım kurallı.
Örnek: selam yerine slm yazanın banlanmasını anlarım da noktadan sonra boşluk bırakmadık diye insan banlanır mı ?

Diğer arkadaşlarımız da Technopat sosyal hakkında sevmediklerini ver sorularını yazarsa sevinirim.

Konu sabit lütfen

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoctopat, Zeptopat, Attopat, Femtopat, Picopat, Nanopat, Millipat, Centipat, Decipat, Decapat, Hectopat, Kilopat, Megapat, Gigapat, Terapat, Petapat, Exapat, Zettapat ve Yottapat diye gidiyor sırasıyla. .

Rütbe sıralaması böyle.

Technopat'ın en iyi yanı da çoklu hesaba izin vermemek. 3 tane hesap açmanın mantığı nedir? fako232, fako323 ve Zafer Okan Tekin adlı hesaplarınızı birleştiriyorum ve 1 ay ceza veriyorum.

Birkaç defa uyarı verildikten sonra kullanıcı ısrarla Türkçe kurallarına uymadığı için forumdan 1 gün uzaklaştırma alır. Ne var bunda ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı