Torentin Kötü yanları

Coulsonn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim cok gıcık bir arkadaşım var. Sürekli steamden oyun aldığım için bana laf atıyo, beyinsiz yerine koyuyo ve tam bir torentci. Bana orjinal oyunların torenti geçen yanlarını saysanız da sunu kapak edip kurtulsam. Aşırı derecede korsan oyunlardan nefret ediyorum ve her gun cocukla kavga edıoruz (agırlıklı o benle dalga gecıo zaten). Lütfen su torentin ezikliklerini kotuluklerını vs. anlatsanızda sunu kapak etsem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Torent oyunlar daha yavaş çalışıyor de ona artistlen :D

Ya haır oyunlara kendi işi birşeyler yapıyor ve en az orjinal kadar hızlı oynuyor. Ayrıca bir program sayesinde steam hızında indiryor oyunları (hatta steamdan daha hızlı olduğnu idda ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm çok basit. Git Diablo III satın al ve "senin gibi beleşçiler bu oyunu oynayamaz" de :)

Birincisi Steam'den daha hızlı indiremez ama ben sana bazı avantajları söyleyeyim:

-Cloud Save özelliği yok. Save dosyaları her formatta "enayi" gibi taşıyorsun de.
-Multiplayer oynayamıyor, hatayı korsan sunucu aramakla geçiyor.
-O elle update yapmak zorundayken sen her zaman otomatik update yapıyorsun.
-Hırsızsın de. Her defasında bunu suratına vur, halk arasında hırsız naber falan de ;)
-Beleşçi de, anladığı dilden konu ;) Hatta bunu mezarcı diye de genişletebilirsin. "Ulan beleş mezar bulsan girersin" de.
-Cack'lerle uğraşmak zorunda olduğunu belirt.
-Steam'de sen oyunları kurmadan oynuyorsun o ise her defasında kurmak zorunda.
-Sen Steam'i D'ye kurup format sonrası bile oyunları oynayabilirsin ama o her format sonrası yeniden kurmak zorunda.
-Oyuna gelen güncellemeleri ilek sen alırsın, o ise enayi gibi her güncellemenin kırılmasıı bekler.

Bunlar yeter herhalde ;) Ağzın laf yapsın biraz. Bu psikolojik bir savaş. Beleşçi, ölü mezarcı ve hırsız ana kelimeler bak ;)

Geçen beleş BF3 dağıttılar aldın mı de ;) Laf sok sürekli ;)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı