Technopat Sosyal için öneri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan1461

Megapat
Belli bir mesaj saysından sonra özel mesaj atma gibi özellik eklenme olasılığı var mı? Eğer kişiler özel mesaj istemiyorsa bunu profilindeki ufak bir ayar ile kapatmakta eklenebilir.

Bu konu birçok kez dile geldi ancak "Özelden yardım isteme" diye bir uyarı sebebini de ezmiş oluruz. @Recep Baltaş'ın saniye başı mesaj kutusuna bakacak da bir sekretere ihtiyaç olacak. Özelden tartışmalar olacak, küfürleşmeler, satışlar gibi birçok kötü iz bırakacak.

"Technopat Sosyal'de bencillere yer yok" gibi de bir slogan varken imkansız. Özel mesaj, mesaj silme, konu silme, hesap silme, çoklu üyelik gibi işlemlere de imkansız diyorum.

Bu konu birçok kez dile geldi ancak "Özelden yardım isteme" diye bir uyarı sebebini de ezmiş oluruz. @Recep Baltaş'ın saniye başı mesaj kutusuna bakacak da bir sekretere ihtiyaç olacak. Özelden tartışmalar olacak, küfürleşmeler, satışlar gibi birçok kötü iz bırakacak.

"Technopat Sosyal'de bencillere yer yok" gibi de bir slogan varken imkansız.
İsteyen kapatabilse profile girip öyle de olmaz mı?

İsteyen kapatabilse profile girip öyle de olmaz mı?
Diğer üye ile konuşmak için açık ancak gelip de reklam için bir şey yapamayacak. Dolandırıcılara da davetiye çıkabilir. Bu kadar büyük bir forum içerisinde özel mesaj kontrolü çok zor olacaktır emin olun.

Diğer üye ile konuşmak için açık ancak gelip de reklam için bir şey yapamayacak. Dolandırıcılara da davetiye çıkabilir. Bu kadar büyük bir forum içerisinde özel mesaj kontrolü çok zor olacaktır emin olun.

Bu mümkün değil anladım Discord sunucusu olsa diyceğim ama orayı ve burayı aynı anda kontrol edebilecek bir kadroya ihtiyaçları olur bu da mümkün olmaz. Uyarı süreleri için bir şey yapılabilir mi? Benim gibi uyarıaı fazla olanlar için uyarı alınca 1 ay beklemek biraz fazla.

Bu mümkün değil anladım Discord sunucusu olsa diyceğim ama orayı ve burayı aynı anda kontrol edebilecek bir kadroya ihtiyaçları olur bu da mümkün olmaz. Ceza süreleri için bir şey yapılabilir mi? Benim gibi cezası fazla olanlar ceza alınca 1 ay beklemek biraz fazla.
Belli bir ceza oranı ve yaptığınız cezaya bağlı bu durum. Hafifletildi artık.

Technopat Sosyal Kuralları - Technopat Sosyal Aşağıya doğru inince toplam uyarınız ve sürelerini göreceksiniz. Kontrol edebilirsiniz. 30. uyarı ve sonrası için genelde. Böyle bir konu açacak kadar mantıklı bir üyenin 30 kere aynı hatayı yapacağını sanmam veya uygunsuz üsluba da sahip değilsiniz anladığım kadarıyla :)

Belli bir ceza oranı ve yaptığınız cezaya bağlı bu durum. Hafifletildi artık.

Technopat Sosyal Kuralları - Technopat Sosyal Aşağıya doğru inince toplam uyarınız ve sürelerini göreceksiniz. Kontrol edebilirsiniz. 30. uyarı ve sonrası için genelde. Böyle bir konu açacak kadar mantıklı bir üyenin 30 kere aynı hatayı yapacağını sanmam veya uygunsuz üsluba da sahip değilsiniz anladığım kadarıyla :)

Aldığım uyarıların neredeyse hepsi yazım kuralları 😅

Sistem aslında eskiden sizin istediğiniz şekilde idi.
500 mesajı olan üye kullanabiliyordu ancak önü kesilemeyen şeyler olunca kapatıldı.

Geri getirilmesi düşünülmüyor zira ne kadar farklı kullanıldığını az çok yazmışlar.
Belli bir mesaj üstünde olan üye de reklam yapıyor, özelden hakaret edebiliyor ve yardım isteyebiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı