Technopat Sosyal Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Merhaba,
Titiz yaklaşımlarından ötürü forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Diğer yandan,
Sanırım 7. kuraldaki "Türkçe'nize" sözcüğünün "Türkçenize" olarak düzeltilmesi gerekiyor. Çünkü Türkçede yapım eki almış özel adlardan sonra gelen çekim ekleri ayrı yazılmaz.

İyi çalışmalar.

Teşekkürler. Güncelledik.

Wheeler Man

Megapat
Yer
Free World
Torrent upload edip yerli sitelere torrenti yüklemek yasak mı ? Kurallar içinde göremedim.

SypeR

Terapat
Yer
Sakarya
Torrent upload edip yerli sitelere torrenti yüklemek yasak mı ? Kurallar içinde göremedim.
Ne tür bir .torrent dosyası? Yasal olmayan en ufak bir içerik mevcutsa direk ceza alırsınız, bilginiz olsun. Ayrıca evet, yasak. Mega, OneDrive, Yandex.Disk, Google.Drive gibi bilindik yerlere yükleyebilirsiniz.

Wheeler Man

Megapat
Yer
Free World
Yerli sitelere partlı upload yasak mı? Yani Winrar ile ciltlere bölerek upload yapmak.

SypeR

Terapat
Yer
Sakarya
Yerli sitelere partlı upload yasak mı? Yani Winrar ile ciltlere bölerek upload yapmak.
Üstteki mesajda dedim ki "Yerli upload siteleri yasak." Dosyalarını Mega, OneDrive, Yandex.Disk, Google.Drive gibi bilindik yerlere yüklemelisin.

Wheeler Man

Megapat
Yer
Free World
Üstteki mesajda dedim ki "Yerli upload siteleri yasak." Dosyalarını Mega, OneDrive, Yandex.Disk, Google.Drive gibi bilindik yerlere yüklemelisin.
Özür dilerim. Yerli derken ben bilindik olan Mega, Dropbox, OneDrive, Yandex.Disk, Google.Drive vb. sitelerden bahsetmek istiyorum. Yoksa ben Dosya.Tc vb. sitelerden bahsetmiyorum. "Dediğiniz sitelere parlı upload yasak mı?" demek istedim.

Arkadaşlar konu aç butonum hala yok ve yönetici veya moderatörlerden biri konuyu taşıdılar ama orada bir yorum yazdım sonra cevap geldi. Cevaba karşılık cevap yazmaya çalışıyorum ama yazamıyorum, cevap yazma izniniz bulunmuyor diyor. Başka konulara da cevap yazıyorum ama kendi konumda cevap yazamıyorum. Yöneticiler veya moderatörler yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

SypeR

Terapat
Yer
Sakarya
Özür dilerim. Yerli derken ben bilindik olan Mega, Dropbox, OneDrive, Yandex.Disk, Google.Drive vb. sitelerden bahsetmek istiyorum. Yoksa ben Dosya.Tc vb. sitelerden bahsetmiyorum. "Dediğiniz sitelere parlı upload yasak mı?" demek istedim.
Partlı upload yasak değil, ama mümkünse tek parça upload yapmanız hem sizin açınızdan hem de dosyayı indiren için zorluk oluşturmayacaktır.

Arkadaşlar konu aç butonum hala yok ve yönetici veya moderatörlerden biri konuyu taşıdılar ama orada bir yorum yazdım sonra cevap geldi. Cevaba karşılık cevap yazmaya çalışıyorum ama yazamıyorum, cevap yazma izniniz bulunmuyor diyor. Başka konulara da cevap yazıyorum ama kendi konumda cevap yazamıyorum. Yöneticiler veya moderatörler yardım eder misiniz?
Aktif cezanız bulunmuyor ve hesabınızı da doğrulamışsınız. İzinleriniz de herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

1453 Fetih

Kilopat
Yer
Aydın
Technopat Sosyal kuralları sayesinde artık Türkçe kurallarına daha çok dikkat etmeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı