Technopat Sosyal Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Toplam 5 ceza alan kullanıcıların bundan sonra uyarı yapılmaksızın hesabı silinecektir.

Ahmet Epli

Hectopat
u66d7.png

Şimdi ben 1 kere daha Türkçe kurallarına uygunsuz mesaj yazarsam hesabım silinecek mi ?

Belirtmek isterim ki Türkçe öğretmeni değilim. Elimden geldiğince düzgün yazmaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Emou

Megapat
Yer
Elazığ
Mac OS X konularında siz üstüne basa basa söylemenize rağmen başkaları açtığı konularda sistemini yazmıyor. Bunun için bir kural koyulabilir.

E

Erdem Alsırt.

Ziyaretçi
Kurallar harika olmuş ve anlaşılabilir şekilde yazılmış.

system car

Hectopat
Yer
istanbul
Bende forum sitesine üye olur olmaz konu açtım. Forum kurallarını şimdi okudum, daha doğrusu ceza alınca okudum. İlk önce kızdım, ne yaptım ki ceza alıyorum diye. Ama şimdi tüm düşünce ve görüşlerim değişti. Keşke herkes sizin gibi türkçemize sahip çıksa, kaliteli, seviyeli bir ortam sağlasa. İki kere ceza aldım ve gerçekten çok üzüldüm. İnşallah bilmeden, istemeyerek yaptığım hatalar yüzünden üyeliğim silinmez.

Raşit Gönenç

Kilopat
Yer
Bucak-Burdur
Bende forum sitesine üye olur olmaz konu açtım. Forum kurallarını şimdi okudum, daha doğrusu ceza alınca okudum. İlk önce kızdım, ne yaptım ki ceza alıyorum diye. Ama şimdi tüm düşünce ve görüşlerim değişti. Keşke herkes sizin gibi türkçemize sahip çıksa, kaliteli, seviyeli bir ortam sağlasa. İki kere ceza aldım ve gerçekten çok üzüldüm. İnşallah bilmeden, istemeyerek yaptığım hatalar yüzünden üyeliğim silinmez.

Bilmeden yaptığınız şeyler yüzünden üyeliğiniz silinmez. Ama sizi uyarmalarına rağmen, kuralları okumanıza rağmen, aynı şeyleri yapmaya devam ederseniz, Spam-O-Matic'ten nasibinizi alırsınız.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Üyeliğinizin silinmesine bu kadar üzülmeyin bence. Tekrar üyelik alırsınız. Bu forumda hesabımı silin deyip başka forumlarda 1 ay gezdikten sonra geri gelene arkadaşlar da gördük. Bence bu gayet doğal. Kafası çalışan, aklı başında her insan eninde sonunda kendini burada bulacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı