Technopat Sosyal Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuyacağımı düşünmüyorum zahmetiniz için şükran duyarım.

Öncekini hiçbir zaman tamamen okumadım. Bu, kısa ve güzel olmuş. Elinize sağlık.

Korkudan adam geri vites yapmış. Ne biçim bir yer burası ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar şimdi de yazdığımız mesajları banlamak yerine kullanıcılara gizlemeye başlamışlar. Artık fikirlerimizi düşüncelerimiz umurlarında değil demek ki.

MediaFire yasak mı?

Hepsi yasakmış işte

Geçenlerde laptopum ile ilgili bir sorun yaşayıp soru sormak için konu açtım, günlerce kimse konuma cevap vermedi ama sosyale girip baktığımda yeni açılan konular içerisinde gerçekten de çok alakasız, öylesine açılmış ve hemen de yorumlar alan konular görüyorum. Bu konular neye göre seçilip nasıl öne çıkıyor? Çünkü ben bulunduğum şehirde hangi tamirci güvenilir diye sordum, muhtemelen ana sayfaya düşmedi, kimse yazmadı ve ben Google da bayağı uğraşıp anca birkaç yer buldum. Yani goygoy muhabbetleri bile açılır açılmaz öne çıkıyorken benim yardım alamamam bir tık üzmüştü. Yine sağ olsunlar çok kez yardım istemişimdir ve karşılık görmüşümdür ama bu mevzu da birkaç kez yaşandı. Ayrıca bir seferinde soruya karşılık verdiğim tavsiye 'alakasız' denilerek anında kaldırılmıştı, başka bir zamanda başlığı unuttum ama bir arkadaş çok alakasız bir başlıkla konu açmıştı, gereksiz diye report etmiştim gelen cevap raporunuz reddedildi idi.

Keşke kaldırılan kuralları da yazsaydınız. Bu arada emojiler hiç olmamış, göz yoruyor. Sırf emoji var diye okuyacak yoktur herhalde. Ve kurallarda da pek bir kısaltma yok. Eskiden çok ama kısa kurallar varken şimdi az ama uzun kurallar var. Test ettim hatta. Eski kurallar 9 telefon uzunluğunda, yeni kurallar 10,5.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…