Technopat Sosyal Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba @Emre C yeni kurallar için teşekkür ederiz.
İnternet servis sağlayıcısı için indirim kodu paylaşmak serbest olsaydı güzel olurdu.

Umarım kuralları okumayanlar uzun olduğu için okumuyordur ve bu düzenleme kuralların bilinirliğini artırır. Şahsen her ne kadar 50'ye yakın ceza almış olsam da ceza aldığım kuralları okuyarak hepsine hakim oldum.

Yeni özellikler yeni güncellemeler falan ne zamana gelir?

Uygun değildir/tavsiye etmez=yasaktır olarak mı yorumlamalıyız? Kurallar konusunda yuvarlak ifadeler kullanmaya gerek yok bence.

Satışta olan hiçbir oyunun indirme linki paylaşılamaz, yasaktır. Satışta olmayanların ise paylaşılmasını önermesek bile tek çare crack ise moderasyon ekibi olarak müdahale etmeyeceğimizi belirttim.

Korsan oyuna destek konusunda ise X oyununda bir hata alınmışsa o hatayı paylaşılan konuyu onaylarız. Crack veya orijinale bakmayacağımızı belirttim önceki mesajımda.

Emojileri kaldırmayı düşünmüyoruz, kurallar arasında boşluk bırakıldı. Önerileriniz için teşekkürler.

Hatali mesaji alintilayan kisinin de ceza puani almasini ben sacma buluyorum. Evet ben kendi mesajimi yazarken dikkat ediyorum ama burasi zaten yazim kurallarina uyulan bir forum oldugu icin her alintilayacagim mesaji didik didik etmiyorum. Belki o an kafam dalgin veya mesajimi acele yazmam gerekiyorsa alintiladigim mesajdaki hata gozumden kacabiliyor. Oyle olunca da kabak kendi mesajini duzgun yazmis kisiye patliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…