Technopat Sosyal moderatörleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Böyle bir durum varsa emin ol cezasını almışımdır. Bahsettiğin şey "çok" olsaydı şu anda moderatör olamazdım zaten. Moderatör olmak için gerekli olan kurallara bakarsanız nedenini anlarsınız.

Birkaç bilgisiz insan harici kimseye bir laf ettiğimi hatırlamıyorum. Son seviyeye gelene kadar kimseye bir şey dememişimdir. Dediğim kişiler varsa da cezasını almışımdır zaten.

Eleştiriyle itham arasındaki farkı bundan dolayı demiştim. :)
Hocam bu olay lisede olur ya müdüre kimse nasıl iş yapıyorsunuz diyemez yardımcıya atar yapar. Ona benziyor. Diğer modlardan uçan ban yiyeceğini bildiği için sizi eleştiriyor olabilir. Yani en azından sevmese bile bunu dile getirebileceği tek mod falansınız.

Geçen gün bir konuda "Artık orijinal GTA San Andreas'i satın alamazsınız, sadece definitive edition satın alabilirsiniz." dediğim için yanlış bilgi sebebiyle uyarı atmışlar. Ben tabii farketmedim, daha sonra hatalarının farkına varıp uyarıyı silmişler :D "Yanlış bilgi kısmını söyler misiniz?" diye rapor attım cevap vermediler :D

Onay aşamasındaki konuyu sebepsiz yere silen, neden silindiğine dair mesaj da yollamayan, sözde aynı konuyu iki kere açtım diye çifte konu cezası atan, itiraz mesajına yanıt falan da atmayan ama aynı konuyu tekrar açtığımda sorunsuzca onaylayan, mesajlara saçma sapan gereksiz mesaj cezalarını saniyeler içinde atan ama saçma sapan mesajlara ceza falan atmayan;
Bir dilbilgisi dersinde mümkün olan tüm yazım hatalarını barındıran konuları onaylayan ama 1 yanlış yüzünden ceza yollayan büyük bir kısmı (bazı işinin ehi modlar var tabii) mükemmel ve hatasız insanlar zümresi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı