Technopat Sosyal nasıl bir yer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat Sosyal, sıcak bir ortamdır. Türkçe kurallarına dikkat edilir, hocam demeye de dikkat edilir. (!) Samimi bir ortamdır anlayacağınız, son zamanlarda biraz aktiflik düştü fakat güzel bir yer hala.

Ama işte bazı tek tük tipler de ne yazık ki mevcut.
@Ther Buyurun hocam neden şikayetçisiniz?

Son düzenleme:
Eskisi kadar güzel olmayan ekonominin vurduğu teknoloji forumumuz.

Hayat pahalılığı sonucu bunalan insanlar artık teknoloji pek konuşmamak da.
Gene forum yaş ortalaması düşüktür saçma konular görürseniz şaşırmayın derim.

Son olarak, konu dışı ve sağlık okumayın çok saçma konular var.

Technopat tek bir noktadan bile 1 günlük ban yiyebileceğiniz bir yer. Ceza sistemi dışında iyidir.

İyi iyi. Oradaki gibi troll üyeler çok az. Boş yorum yapan oraya göre daha az.
Biraz daha resmi gibi düşün. Ama boy konularını sayma.
Eğleneceksen buyur:

Technopat'a yeni katıldım zaten mesaj sayımdan bunu anlayabilirsiniz. Önceden Donanım Arşivi forumdaydım. Şimdi buradayım. Bana burayı tanıtır mısınız? En zekimiz, en şakacı veya sporcumuz gibisinden. Ben de böylece ortamı daha iyi anlar daha iyi aranıza karışabilirim. Şimdiden teşekkürler efenim.

Tabii ki çok başarılı, bir konuda uzmanlaşmış kişiler var ama"enleri" olan bir yer değil. Genel olarak çözüm odaklı, bazen saçma konuların açıldığı, imla kurallarına çok dikkat etmenin gerektiği(ceza sistemi ağır) güzel bir forum. Son zamanlarda troll konular bir hayli arttı umarım onlardan biri olmazsın. İyi sosyaller.

Oranın ortamı daha bir sıcaktı doğru çünkü kuralları neredeyse yok denecek kadar olduğu için serbestçe goygoy yapıyorduk. Oranın moderatörleri anaokulundan toplandığı için burası gayet daha iyi bir seçenek hocam, en azından noktalama işaretinden ceza yemişsiniz. Ben orada forum kültürüne daha yeni girdiğimden özellikleri bilmediğim için kendimi raporlayıp bir şey sormuştum, moderatörün cevabı ''Napimm?'' oldu. :D
Bu arada bu kelime yasakmış yeni öğrendim. Sorun olmaz umarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı