Technopat Sosyal ne kadar güzel!

eminkarakucukk

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i9-9900 @ 3.60GHz
MSİ B150M BAZOOKA
Corsair Vengeance LPX 16 GB 3200 MHz DDR4
MSI GeForce GTX 1080 Ti Armor 11G OC
Meslek
Öğrenci
Bu kanalı ilk öğrendiğimde sadece YouTube kanalı sandım. Sonra bir baktım kendi sosyal ağları varmış. Sonra bir baktım ki Technopat bir aile imiş insanlar burada sorunları çözmekten zevk alıyor. Aile gibi davranıyorlar. Türkiye'deki en güzel topluluk Technopat Sosyal.

Bu kanalı ilk öğrendiğimde sadece YouTube kanalı sandım. Sonra bir baktım kendi sosyal ağları varmış. Sonra bir baktım ki Technopat bir aile imiş insanlar burada sorunları çözmekten zevk alıyor. Aile gibi davranıyorlar. Türkiye'deki en güzel topluluk Technopat Sosyal.
Evet hocam ben de burayı çok seviyorum. Sıcak bir ortam var herkes birbirine yardımcı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'in adını kirleten müsveddeler de olmasa çok daha iyi olacak. Umarım zamanla sayıları azalır ve yok olurlar.

Arada bazı troller olsa da burada vakit geçirmekten zevk alıyorum. Her gün yeni bir şey katıyor. Günlük yaşamımda çoğu sorunun cevabını burada alıyorum, gerek tavsiyeleri gerek önerdikleri ürünler vs. olsun çok yardımcı oluyorlar. Türkiye'de diğer sosyal medyalara, Discord sunucularına ve diğer forumlara kıyasla buranın IQ seviyesini yüksek buluyorum. Çoğu medeni insanlar oluyor. Technopat Sosyal'e hoş geldiniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı