Technopat Sosyal sizin için ne kadar önemli?

airboss

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Profil Kapağı
1522830363
Cevapları alalım :).

Son düzenleyen: Moderatör:
4 senedir üyeyim, sebebini tam bilmiyorum ama bırakamıyorum Sosyal'i. Bırakmak da istemiyorum zaten. Recep Baltaş, Ali Güngör faktörü önemli diye düşünüyorum.

Technopat vazgeçilmezim. Çok kaliteli insanları var sitesi var her zaman her konuda yardımcı oluyorlar sürekli gündemde olan konular konuşuyorlar. Emeği geçen herkese teşekkürler.ı

Lazım yani şifadır. :D

aganigi.jpg

Uzun bir sure gunde en az 10-15 girdigim bir yerdi. Zaman gectikce astigim astik kestigim kestik yonetim ekibinden sogudum icin uzun zamandir girnedigim bir yer. Son gunlerde eaki bilgisayarimda isim oluyor, onun sekmelerine kayitli oldugu icin arada tikliyorum. Kendi sistemime gectigimde girecegimi sanmiyorum.

Uzun bir sure gunde en az 10-15 girdigim bir yerdi. Zaman gectikce astigim astik kestigim kestik yonetim ekibinden sogudum icin uzun zamandir girnedigim bir yer. Son gunlerde eaki bilgisayarimda isim oluyor, onun sekmelerine kayitli oldugu icin arada tikliyorum. Kendi sistemime gectigimde girecegimi sanmiyorum.
Türkçeyi bu denli kötü kullananlara bence de katı kurallar uygulanmalı zaten. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı