Technopat Sosyal sizin için ne kadar önemli?

Yönetimin imla fetişizmi bir noktadan sonra can sıkıyor. Tamam, dil bilgisi kurallarına günlük yazışmalardan resmi evrak tanzimine kadar ben de çok dikkat ediyorum lakin buradaki hata-ceza sisteminin bir standardı yok. Biz bir nokta hatası yapsak anında ceza alırken aşağıdaki resimde de görüleceği üzere ağaya beleş.

Eki Görüntüle 292218
Böyle bir durum söz konusu değil. İki harfin yerini yanlış yazdınız diye kimse size ceza vermez.
Yönetici de olsa, Moderatör de olsa hatasını gördüğünüz kişileri "Rapor Et" butonunu kullanarak raporlayabilirsiniz.

Açıkçası çok eski bir üye değilim ama çoğu konuda hem güzel yardımlaşmaya rastladım hemde kendi açtığım konulara hızlı bir şekilde güzel cevaplar geliyordu :D Açıkçası bu güzel birşey bilgi paylaşımı.

Yönetimin imla fetişizmi bir noktadan sonra can sıkıyor. Tamam, dil bilgisi kurallarına günlük yazışmalardan resmi evrak tanzimine kadar ben de çok dikkat ediyorum lakin buradaki hata-ceza sisteminin bir standardı yok. Biz bir nokta hatası yapsak anında ceza alırken aşağıdaki resimde de görüleceği üzere ağaya beleş.

Eki Görüntüle 292218
50.000 Aşkın mesajı var, herkese yardım etmeye çalışıyor. Onlarca konu açıyor 5 bin konusun da 5 inde hata var. Herkes hata yapar.

Olmazsa olmaz değil. Boş zamanlarımda günde birkaç kez giriyorum sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı