Technopat Sosyal Profil Mesajı Özelliği

Gerekli bir şey değil zaten bu özellik. "Olsa güzel olur, kullanmasını bilene güzel olur." tarzı bir özellik.

Açılmadan önce genel kitlenin kullanmayı bilip bilmediğine bakılmalı, tek bir kişiyi yargılamak biraz absürt kalıyor bana göre.

10 yıl mı? Reis 10 yıl kesmez en az 30 yıldan başlamalı.
Üstün esprilerinizi kendinize saklayın, gerçek hayatta görmediğiniz kişilere de öyle hitaplarda bulunmayın.

Gerekli bir şey değil zaten bu özellik. "olsa güzel olur, kullanmasını bilene güzel olur." tarzı bir özellik.

Açılmadan önce genel kitlenin kullanmayı bilip bilmediğine bakılmalı, tek bir kişiyi yargılamak biraz absürt kalıyor bana göre.

Üstün esprilerinizi kendinize saklayın, gerçek hayatta görmediğiniz kişilere de öyle hitaplarda bulunmayın.

Espri değil 10 yılın fazla olduğunu böyle belirtmek istedim. Hitap konusunda haklı olabilirsiniz.

Ayı şey mi, komik bundan örnek vermen... :D

Neyse, şekil A'da görüldüğü gibi sırf sohbet ve gereksiz mesaj yazmak uğruna kullanılan bir bölümden ibaret:

Sizlerle bir alıp veremediğim ya da sizlerin özelinde bir garezim yok. Ancak tecrübelerime dayanarak bu bölümün gelmesinin yarardan çok zarar doğuracağını düşünüyorum.
Hocam, fikirlerinize gerçekten saygı duyayan birisiyim ancak şu profil mesajları konusundaki ısrarınızı bir türlü anlayamıyorum. 2 tane yönetici bunun düşünüleceğini söylemiş, o özellik gelirse XenForo'da olduğu gibi hâlihazırda kapatma seçeneği de gelir, isteyen kullanır isteyen kullanmaz. Forum sadece teknik desteğin alındığı resmi bir mekan olarak görülüyor, bu düşünceyle bence "sosyal forum" amacını kaybeder.

Mesajların devamını okumadım, en sonki paragraf da ben mesajı alıntıladıktan sonra eklenmiş.

Tecrübeleriniz tabii ki vardır ancak şu konuda biraz fazla olumsuz görüş belirttiğinizi düşünüyorum, öyle bir amacınız yoksa bile objektif olarak bakmaya çalıştığımda bunu çıkardım. Dediğiniz gibi, olaylar tecrübeleriniz doğrultusunda olduğu gibi çığrından çıkmaya başlarsa kapatılamaz mı? :)

Geri
Yukarı