Technopat Sosyal sorularımı çözemiyor

nordfelix

Centipat
Daha fazla  
Ben bu forumda o kadar konudan anlamayan adamlar gördüm ki sadece yazmak için yazıyorlar. Diyorum oyun sayısı fazla, oyunu gizlersen gözükmez diyor. Oyunu gizlesem sayısı azalır değil mi? Aslında gizleyince oraya etki bile etmiyor. Ama yazmak için yazar tabii.

Konu: Steam oyun sayısı fazla

Şurada maksimum 2 3 konu açmışımdır onu bile çözemediler. Ya sorun büyük ya da doğru adam denk gelmiyor. Konuyu öne çıkartıyorum gören oluyor ama yazmıyorlar. Doğru kişiyi bulmayı nasıl başarabilirim? Yorumlarınızı bekliyorum.

Herkes sorununu çözmek zorunda değil her biri farklı yöntemler sunup yardımcı olmuşlar işe yaramadıysa onların suçu değil.

Bilgim yoksa yazmama da gerek olmadığını düşünüyorum.

Kastettiğim şey bilgi değil zaten çözmek için farklı yollara başvurmak zorundasınız saçma bile olsa bir öneri sonuçta işe yarayıp yaramayacağını deneme yanılma ile öğreneceksiniz
@Muhammed Fatih YAVUZ neyini beğenmedin?

En azından diyelim ben öyle düşünmüyorum. Ama sorun o değil. Doğru kişiyi nasıl bulacağım.

En azından diyelim ben öyle düşünmüyorum. Ama sorun o değil. Doğru kişiyi nasıl bulacağım.

O şansınıza kalmış artık bende yüzden fazla konu açmışımdır sadece 1-2 tanesini tek forum sayesine çözebilmişimdir.

Geri
Yukarı