Technopat Sosyal üyelerinin kullandığı sistemler ve ekipmanlar

Anakart : GIGABYTE B450 AORUS M 3600MHz(OC)
İşlemci : AMD Ryzen 5 3600
Ram : CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance RGB PRO 3600MHz
Ekran kartı : GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC
HDD : SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm
SSD : ADATA 480GB SU630 SATA 3.0
Monitör : Samsung CFG73 24" 144Hz 1ms Freesync QLED VA Curved Gaming Monitör
Kasa : Cooler Master MB520
PSU : Cooler Master 650W 80+
Klavye : Razer Blackwidow Chroma v2
Mouse : Razer Lancehead TE
Headset : Razer Kraken THX Spatial Sound TE

İşlemci:İ5 10210u
Ekran kartı: MX230
Ram:8gb 2666mhz ram
Hafıza: 480 gb ssd
Klavye:philips spk 8274
Mause:Dandik bişe tam modelini bilmiyorum
Kulaklık:İphone kulaklığı

Yazılacak bir tarafı yok ama yine de senin gibi soranlar olduğu için yazayım burayı gösteririz artık sorana. :D
Cevapladığınız için teşekkür ederim. :)
Hani, ekran kartı ve monitör nerede? Almamşsınız desem, monitör olmadan sistemi nasıl kullanabileceksiniz? :D
Yazmayı unutmuşsunuz sanırım. Bu arada, listede hoparlör de yok. Peki kullanmadığınız için mi yazmadınız yoksa yazmayı mı unuttunuz?
-----------
@24099
Sizin kullandığınız sistem ve ekipmanlar nedir? Güvenlik bölümünde öne çıkan bir moderatör olarak sizin kullandığınız sistem ve ekipmanları da merak ediyorum. :)

2019 MacBook Pro ve 34 inç LG Ultrawide monitör kullanıyorum. Bir de Magic Mouse 2 var. Oyunsuzluğa alışmaya çalışıyordum da Apple Arcade ve Xbox One Controller ile biraz rahatladım.

@24099
Sizin kullandığınız sistem ve ekipmanlar nedir? Güvenlik bölümünde öne çıkan bir moderatör olarak sizin kullandığınız sistem ve ekipmanları da merak ediyorum. :)
Ne diyeyim benimkiler bayağı eski şimdilik :) O yüzden yazmasam da olur herhalde.

Yakında inşallah bir dizüstüne transfer olmayı düşünüyoruz :D

Ne diyeyim benimkiler bayağı eski şimdilik :) O yüzden yazmasam da olur herhalde.

Yakında inşallah bir dizüstüne transfer olmayı düşünüyoruz :D
Yazın yazın. Bir şey olmaz. Eski ise ne kadar eski olabilir ki? Merak ediyorum, yazsanız sorun olacağını düşünmüyorum. Yeni sistemi temin ederseniz, onu da yazarsanız. :)

İmzamda yazan sistem + ASUS ROG STRIX G531GT BQ002T.

Dizüstü bilgisayarıda Ryzen alacaktım fakat mâlum Intel sağ olsun markaların üst segmentlerine Ryzen koydurtmadığı için TUF almak istemedim, Intel'e kaldık.

İşlemci ve Soğutucusu: AMD Ryzen 5 2600 | Arctic Freezer 34 Esports DUO
Anakart: Gigabyte B450M S2H
RAM:
Corsair Vengeance 16GB (2x8) DDR4 3000 Mhz
Ekran Kartı: Asus Rog Strix Geforce GTX 1660 Ti AE
Hafıza: Adata XPG Spectrix S40G RGB 256GB | Crucial BX500 480GB
Güç Kaynağı:
High Power 700W Simplicity 80+
Kasa: Cooler Master HAF 912 M-Tower
Klavye-Fare: Cooler Master Devastator 3
Monitör:
Lenovo 23.6" D24F-10
Hoparlör ve Kulaklık: Logitech Z313 | Thermaltake Tt eSPORTS H100

Dün itibariyle itopyadan Teknoqueen sistemini , yanında gamebooster 144 hz 1ms 24 inch curved monitor , g76k klavye , msi clutch gm11 mouse sipariş verdim. Benim sayılır artık , yazayım dedim. Umarım çok bekletmezler :(

Yazın yazın. Bir şey olmaz. Eski ise ne kadar eski olabilir ki? Merak ediyorum, yazsanız sorun olacağını düşünmüyorum. Yeni sistemi temin ederseniz, onu da yazarsanız. :)
Bayağı eski :) Zaten neredeyse 1-2 aydır kullanmıyorum kendilerini. Yoksa sorun olacağından değil.

Pentium işlemcisi ve ATi ekran kartı var :D

İleride temin edersem yeni sistemi unutmazsam veya gözümden kaçmazsa yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı