Technopat Sosyal'de aldığınız en ilginç ceza

GM 9 Pro'dan farklı olarak ne ozellikleri var bilginiz var mı?

Eki Görüntüle 1210071
Arada 6 puan var bir de M31s bakın hocam.

Bu mesajda bir de dediğim için yani r eklemeyi unuttuğum için ceza almıştım.
Bir tane cezamda konu başlığını hangi klavye daha kaliteli diye koymuştum. Mesajlarda da işte 2 tane klavye linki attılar, onları karşılaştırdık vw hangisi iyi onu tartıştık fakat moderatör bey tarafından başlık ile alakasız konu sebebiyle 1 gün ceza yemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1210071
Arada 6 puan var bir de M31s bakın hocam.

Bu mesajda bir de dediğim için yani r eklemeyi unuttuğum için ceza almıştım.
Bir tane cezamda konu başlığını hangi klavye daha kaliteli diye koymuştum. Mesajlarda da işte 2 tane klavye linki attılar, onları karşılaştırdık vw hangisi iyi onu tartıştık fakat moderatör bey tarafından başlık ile alakasız konu sebebiyle 1 gün ceza yemiştim.
En azından normal şekilde devam eden konuyu keyfi biçimde kilitlememişler.

Yazmazsam çatlarım. Genel olarak her konuya yazmam, lüzumsuz yazanlara da ayrı bir ayar olurum. Yine günlerden bir gün "bi' tarafımdan aşağısı kasımpaşa' tarzında başlık açan birine yorum yaptım. Konu kaldı fakat aldığım ceza ekte olduğu gibi. Gereksiz mesaj yazan ben oldum. Teşekkürler moderasyon ekibi, Database'i bir gereksiz mesajdan daha kurtardınız.

Sahi profil fotoğrafıma neden elleştiniz? Vatandaş @Recep Baltaş Bey'in ateş eden görsellerini kullanıyor. Ben Technopat'ın logosunu profil yaptığım için sildiler. Ayrıca neden sildiniz? Yanlışı mı söyleseydiniz keşke.

Tekrar teşekkürler moderasyon ekibi.

1641032929914.png

@Oğuzhan Necip Şahin kolay gelsin efendim. 😅

sdasdasd.jpg

Cracksiz çalışmayan bir oyunu crackli oynamasını önerdiğim için ceza yemiştim. Recep Baltaş da yapmıştı halbuki fakat konu üyeler olunca :D

Yeni konular

Geri
Yukarı